Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti is már nagyon várjátok a...

Ti is már nagyon várjátok a karácsonyt, illetve a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom a karácsonyt a hangulata, illetve az miatt, hogy együtt a család. A szilvesztert meg a jó bulik, meg a tűzijátékozás miatt. :D

Ti is már nagyon várjátok? :D

17/F



2016. nov. 3. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Tűzijátékot nem szeretem. Egyszer kutyasétáltatás közben rám dobtak egy petárdát. Dec 30-án. Azóta "rossz szemmel" nézek ezekre.


A buli része nagyon jó! És a szünet is hiányzik.

Kari... ajándék része nem érdekel, az együtt töltött minőségi idő annál inkább.

2016. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Én minden évben ezt a sorrendet követem:

- Halloween (ezt kb. szeptember közepétől várom)

- Mikulás (Halloween utántól)

- advent

- karácsony


A szilveszter nem érdekel.

2016. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Igen!Maga a karácsony hangulata annyira hiányzik már.. :)
2016. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
93%
Igen várom :D Csak mert téli szünet itthon a meleg házban lehetek, egész nap tv-zek, gépezek, csinálok ezt azt. Na meg persze kapok pénzt is :D *_*. Szilvesztert talán még jobban mert én petárdákat szereztem be de már év közben tavasszal külföldről , és van egy-két különleges fajta petárda már várom, hogy kipróbáljam (persze biztos nem a belvárosban xd) és ja én is szeretek pirózni veszek majd még tűzijátékot is.
2016. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
0%

Juj én már annyira várom a karit! :D Ugyanis én vagyok a pápa, és én hitettem el az emberekkel, hogy a vallások jujde izgis és hasznos, felemelő dolgok, és hogy minden ünnepünk szent, meg jóság áll mögöttük! :) Ti nem tudhatjátok, az ünnepek létrejötte mögött aljas hatalmi érdekek és emberiségmanipuláció áll, de én igen, mert mondom, én vagyok a pápa. :) Ha nem én volnék a pápa, akkor csak hinném, hogy tudom, hogy a hivatalos ünnepek elterjesztése mögött többségében jóság áll, ezért jujdeigzi és kedves dolog a kari.


A csupa csupa jóságos ember mind képmutatásch nélkül üdvözli egymást kari meg tatív alkalmából (a sztárok főleg imidzs alakítás és biznisz oktán inkább tatás, nem csak kari).


Szilveszterkor meg megint hamar túl leszünk a híreken, miszerint allahnevében hol voltak öngyik, meg ilyenek. Pedig allahjujdecsúnya, a kereszteshadjáratisten meg jujdeédicukika.

2016. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
0%
Én kérek elnézést! "Tatás" helyett "tatív".
2016. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 BTB5 válasza:
26%
A karácsony igen, de a szilvesztert nem igazán. A múltkor is elszöktek a kutyák szerencse hogy még vissza tudtuk őket hozni. Amúgy én úgy vahyok a karácsonnyal, hogy pl halloween után várom úgy igazán hanem az év minden napján XD sztem a legjobbeg leg hangulatosabb ünnep.
2016. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon,idén a párommal és a szüleimmel töltöm Németországban. Csak azt nem szeretem,hogy karácsony,szilveszter és a szülinapom között 1-1-1 hét van.. De ennek ellenére imádom az egészet :D
2016. nov. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is várom már:)
2016. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyt azért várom, mert idén végre a két kutyánkkal ünnepelhetjük 4-esben a barátnőmmel.


A szilvesztert már 2 év óta betegen töltöttem, bosszantó volt, pedig nagyon el akartam menni bulizni. Idén nem leszek beteg, viszont szüleimmel és barátnőmmel 4-esben elmegyünk wellnessezni, még ilyen sose volt, úhogy nagyon várom :) Bulizni majd rá következő héten megyünk :)

2016. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!