Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Joy napokon miért putrisodtak...

Joy napokon miért putrisodtak le így az ajándékok?

Figyelt kérdés
Régebben még adtak előfizetést pl, vagy termoszt, most max esernyő van de az is elfogyott, és csak saláta régi újsagokból meg kukacos! Kéztörlőból lehetette valasztani. Itthon kibontottam és kukacok vagy valamiféle hernyók voltak benn gondolom valaminek a fejlődési szakasza hát kiadkadtam rendesen
2016. nov. 12. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol? Én 5 ezer forint kedvezményt kaptam egy olcsóbb, de nekem pont jó robotgép árából, nekem tetszett :D
2016. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ajándekokol beszélek amit ki lehet pörgetni!!!!! Ott nincs robotgép kedvezmény az a kupon...
2016. nov. 13. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jó, hogy most nem mentem pörgetni :D. Mondjuk múltkor is kb. ilyen mini csomag Haribo meg öblítő termékminta volt...
2016. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!