Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kit tudnak még becsapni a...

Kit tudnak még becsapni a blek frájdéjel vagy csak polgárpukkasztásnak csinálják ezt a mizériát?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd?
2016. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
évek óta nyomják ezt a kamú akciót,néhány dolog ami jobban megy azt drágábban is adják mint általában,tehát,van még olyan hülyepolgár aki ezt a szart várja,hogy tudjon akkor jó drágán vásárolni.értem én hogy pár dolgot a filléreseket igazából leárazák vagy ami a raktárakban penészedik .
2016. nov. 15. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
... es ez miert zavar teged? Ha nem tetszik, nem kotelezo vasarolni.
2016. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Remélem naptárt se vettél még soha, mert központi utasításra az előző héten áraztam fel 400 forintról 1500-ra.

És nem volt black friday meg semmi, csak egy sima novemberi nap.

2016. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar,olyankor egyértelmű, hogy nem vásárolok.persze ,hogy nem vettem naptárt ,nem szoktam.jó stratégia de csak a gügyéknek .blekfrájer nap előtt az 500 ft.-ost fel 1500 ft.ra és a frájerek napján eladják 800 ft.ért .kész is a -40% ákcijó
2016. nov. 15. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Mondd, te tényleg ennyire nem tudsz írni, vagy csak jófejnek érzed magad? (Elárulom: nem vagy az.)
2016. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mit akar maga nyelvész?
2016. nov. 15. 11:50
 8/8 Hargitai János válasza:

Meg kell hagyni itt elég érdekesen mennek a dolgok, Van ami tényleg olcsóbb, de annyival azért nem hogy birokra keljek érte másokkal... Ami pedig látványosan olcsóbb az csak csali, és kb 5 db van belőle..

Úgy tudom ez a kifutó termékek gyors kiszórása miatt alakult ki Amerikában. Ahol 1 napig Akár önköltségi ár alatt adják a portékát.

Én egy vezeték nélküli csengőt akarok venni, kb 2 hete Ki is néztem egyet az extreme digitalnál ára 3490 ft Na de nagyon hirdették a fekete pénteküket, gondoltam megvárom. Hát a csengő ugyan annyiba kerül csak oda lett írva hogy akcioóó, feketéről pirosra váltott az ár színe, illetve ami már szánalmas húzás alá írták áthúzva hogy 8990.

Ha jól emlékszem pár éve elsőként az emag tartott fekete pénteket. aztán kb 3 év alatt oda jutottunk hogy már fekete hetek vannak, még biztosítók meg a bankok is fekete hetet tartanak...

Ez már azért kicsit sok.

2016. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!