Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogy oldjuk meg szerintetek a...

Hogy oldjuk meg szerintetek a barátommal az ajándékozásokat?

Figyelt kérdés

Most nem csak a karácsonyról van szó, hanem, úgy mindenről. Én 19 vagyok és tanulok, nincs sok pénzem, de azért karácsonyra szoktam spórolni. A barátom 20 ő már dolgozik. Többnyire közösen választunk ajándékokat az ő illetve az én családtagjaimnak, de nem tudom soha, hogy hogy kéne elosztani a költségeket egymás között. Szerintem az a legjobb megoldás, ha az én családtagjaimnak én fizetem, ő meg az ő családtagjainak. Aztán persze kettőnk nevében adjuk.

Szerintetek? Más hasonló helyzetben, hogy oldja meg?


2016. dec. 14. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez baromság. Majd ha férj és feleség lesztek, vesztek egymás szüleinek is ajándékot. Én közel négy éve vagyok párkapcsolatban, és megbeszéltünk a párommal még a kapcsolat elején, hogy csak egymásnak veszünk ajándékot. Egymás szüleinek csak szóban mondunk köszöntést, ennyi. Nem is lenne normális ötletünk, amit egymás szüleinek tudnánk adni ajándékba, hülye porfogókra meg nincs szüksége senkinek. Így legalább nagyobb összegben tudunk rendes ajándékot venni egymásnak.

20N és 21F

2016. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, hát mi meg nem ilyenek vagyunk, a szülei is vesznek nekem ajándékot és fordítva is. Meg van nekem is két unokahúgom, meg neki is, nekik mindenképp vennénk valamit.

De akkor szerinted jó az a megoldás, hogy én családtagjaimnak én fizetem, ő meg az ő családtagjainak, aztán kettőnk nevében adjuk? Vagy?

2016. dec. 16. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ahogy te gondolod. Vagy esetleg felezitek a költségeket.
2016. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Abban az esetben felezzétek a költségeket ha mindketten ugyanannyit tesztek bele:)Ha pedig nem, akkor szerintem te a te családtagjaidnak ő meg az ővének.
2016. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!