Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki nem szereti a karácsonyt? 16/f

Figyelt kérdés

2016. dec. 23. 16:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én ugyan szeretem, de akármi is a problémád,, ami miatt nem szereted, azt most nagyon át tudom érezni, mert jelenleg én is szomorú vagyok... Nálam az ok egy sikertelen vizsga, amire nagyon sokat készültem, de attól még megpróbálom az apró örömöket meglátni az ünnepben. Ha egy kicsit elgondolkodsz, biztos neked is vannak olyan momentumok, amiknek tudnál örülni... Egyébként miért nem szereted? Mert ha az ajándékokra, és a rohanásra gondolsz, én sem amiatt szeretem.
2016. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nyilván már nem olyan, mint amilyen gyerekként volt, az a varázs eltűnt belőle, de magát azt a "karácsony feelinget" imádom, valamilyen formában kihat a közérzetemre is, jobb kedvem van. Viszont a családi idill már jó ideje nincs meg nálunk..
2016. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

Nézd a jó oldalát: addig se kell suliba mennünk:D

amúgy nyílván nem az ünneppel van a baj -hanem az ünneplés módjával: nem tetszik hogy évente egyszer kíváncsiak ránk a rokonok, karácsonykor (ja meg temetésen is a végrendelet miatt) ahogy az sem hogy manapság az ajándékozásról szól a karácsony, nem pedig a lényegről.

2016. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

Én sem nagyon kedvelem.


Tényleg nincs meg a gyerekkori "feelingje" ahogy írta valaki, csak annyi, hogy még most együtt a legszűkebb család, de már nagyon unalmas a komolyabb készítgetés, enni az nélkül is lehetne.


A nagy ajándékozgatás már lecsengett nálunk tizenéve.

2016. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
van.
2016. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen ez tök normális. :-)


Majd, ha lesz szerelmed, megszereted.

2016. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Clay Morrow ***** válasza:
73%
Nem maga a Karácsonyt, hanem a rákészülődést, a feszkót előtte és rokonokkal és családdal való jó pofizást utálom.
2016. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
A gyerekkor után és a családalapítás közötti időszakban tényleg nehezebb lehet meglátni az ünnep szépségét, de nem reménytelen. Az ünnepet meg eleve nem érdemes álszent módon nem kívánt vagy érdektelen rokonokra áldozni, csak azokra akik igazán fontosak nekünk.
2016. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8-as válaszolóval maximálisan egyetértek!
2016. dec. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Most nem vagyok jó kedvű. Nemrég tiltott le facen egy ember akiért odavoltam.
2016. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!