Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Olyan depressziós vagyok,...

Olyan depressziós vagyok, hogy elmúltak az ünnepek, a nyarat pedig utálom. Ki van még így vele?

Figyelt kérdés

Nincs életkedvem, mióta elmúlt a karácsony és a szilveszter. Ezt a két ünnepet és a halloweent várom az évben legjobban, de mégis mindig olyan hamar elmúlik.


A nyártól szabályosan rosszul vagyok, már most gyűlölöm és nem tudom hogyan tudnám átvészelni idén őszig.


Van még valaki így vele, esetleg van ötletetek hogyan tudnám kibírni a nyarat?



2017. jan. 11. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

a nyárig azért van még pár hónap..

de miért utálod annyira..?

2017. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A meleg miatt, meg nem szeretem ezt a közvetlen, nyitott hangulatot amit a nyár ad. Mindenki egy szál semmiben rohangál, állandóan programok, majd megfulladok a melegben ráadásul (velem született szívrendellenesség miatt). Nincs takargatnivalóm, nem vagyok kövér, nem ezért utálom..Csak visszafogottabb, befele fordulóbb vagyok, aki elpuzzlezik és festeget a szobában. Plusz a fentebb felsorolt kedvenc ünnepeim is hiányoznak ilyenkor és alig várom, hogy vége legyen a nyárnak. Tudom, hogy még odébb van, de már most előre gyűlölöm.
2017. jan. 11. 10:33
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és a tél, ősz hangulata számomra sokkal kedvesebb és kellemesebb mint a nyáré.
2017. jan. 11. 10:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

elég furcsa a nyárhoz való viszonyod. a betegség részét persze megértem..

de az nagyon nem jó ha ilyen befelé forduló vagy.mert gondolom barátaid se nagyon vannak-vagy ha igen akkor nem értem miért hagyják hogy igy kinlódj nyáron.ha eleve úgy állsz a nyárhoz ahogy leírtad akkor tényleg nem lesz jobb..

A nyarat meg úgy tudod kibírni,ha abban is megkeresed a szépet/a jót.pl kirándulni is elmehetsz vagy kint keresel egy olyan helyet ahol festegethetsz. A meleg sem lehet egésznyáron kifogás,mert nincs rögtön 38 fok júni 1-től aug 31-ig..

2017. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim, de ők is ilyenek javarészt, mint én.

Hát, ha az eddigi nyarakból indulok ki, akkor a 40 fokos meleg májustól szeptemberig tart...gyűlölöm ezt a bugyirohasztó meleget:D Ráadásul a lakásunk se segít rajta, mivel ahol párommal élünk, egy 32m2-es lakás, légkondi nélkül az első emeleten..ráadásul délután is oda süt a nap. Szülőkhöz csak hétvégén tudunk kimenni (ott van medence), de a hétköznapok és a munkába járás kínkeserves. Tengerparton el tudom viselni, sőt szeretem is, de itt Magyarországon szörnyű.

2017. jan. 11. 11:04
 6/15 anonim ***** válasza:

nem tudom te hol laksz hogy májustól szeptemberig 40 fok van..de szívesen cserélnék veled. tavaly meleg volt tényleg de akkor sem ilyen hosszan. és nem egyszer volt olyan ,hogy csak 3 hét volt a "nyár" mert annyira rossz idők voltak. és csak júliusban tudtunk fürdeni a balcsiba,pedig a balatonparton lakunk.

De a lényeg az hogy semmi nem tart örökké..se a nyár se a tél. sokan a télből menekülnek a nyárba.te akkor a nyárból utazz hideg helyre..

2017. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én alig várom a nyarat, de valószínűleg a babám születése miatt :) Nekem a téli hónapokból van elegem, alig várom, hogy tavasz legyen, mikor dolgozhatok már kint is. Hány éves vagy? Suliba jársz, dolgozol? Ha suliba jársz, tudok adni nyárára programot. Olvass! Rengeteg jó könyv van, találd meg a stílusod! Sétálj! Rakj ki új puzzle-t, fess új képeket, tanulj meg kötni, menj el úszni, főzőcskézz. Ha dolgozol, segíts be szüleidnek, vegyél magadnak új dolgot a fizetésedből, tévézz, pihizz, olvass újságot, tipp-mixelj, napozz. Én tudod mit fogok csinálni? Nem fogok sehova se járni de, ha a babám alszik, főzni fogok, takarítani, ha fent van, vele játszani, kivinni sétálni, nagyon-nagyon ritka szabadidőmben olvasni, kötni, eljárni később vele úszni, tanulni, én jövőre vizsgázok májusban okjn, utána egyetem, majd mikor a baba 1.5 éves lesz, jogsi, mert akkor tudom szoktatni a bölcsihez utána meló :) később babóval tanulás, elvinni a szabadidős foglalkozásira stb
2017. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Crisopher ***** válasza:
Az mondjuk elég baj ha már tél közepén aggódsz a nyár miatt. Szerintem neked pszichés problémád van, és nem rossz indulatból mondom ezt.
2017. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a nyárral. De nekem is olyan fura, hogy már vége az ünnepeknek. Olyan jó a rákészülődés, aztán pár nap alatt vége az egésznek. Legalábbis nekem idén annyira gyorsan ment az idő karácsonytól újévig.
2017. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én meg a tél, meg a hideg miatt vagyok depressziós, hogy ki se lehet menni a lakásból.( Mondjuk a lakásban is elég hideg van.)A szívbetegséged miatt én is megértem, hogy a nagyon meleget nem szereted, de a depresszióra elvileg jót tesz a napsütés, meg a kinti szabadidős programok.

Amúgy én is festek általában, de télen nem tudok a max 14- 16 fokos lakásban, meg nincs is kedvem. Annyira gyűlölöm a telet, hogy legszívesebben elköltöznék valami melegebb országba. (Bár a 40 fokos nyári meleg nekem se tetszett)

2017. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!