Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mivel lehetne készülni?

Mivel lehetne készülni?

Figyelt kérdés

Belgiumban meghívtak egy esküvőre, és azt kérték, hogy a gyerekeknek animátorkodjak. A lényeg, hogy beszéltünk a vőféllyel, és arra jutottunk, hogy kéneegy tánc, amit betanítunk gyorsan a gyerekeknek az esküvő előtt. Valami ötlet?

Mi először a Despacitora gondoltunk, mert itt még nem annyira elcsépelt, mint M.O.-n. Aztán szóba jött a Macarena, és a CHU CHU UA is. A legjobb lenne ha valami magyar lenne.



2017. szept. 3. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Macarena azért jó, mert annak van koreográfiája is, amit sokan ismernek. A chu chu is ilyen??

A Despacitonak szerintem nincs ilyen. De ugye az most népszerűbb. Nem tudom, hogy a gyerekek egyáltalán ismerik-e a Macarénát.

Magyar lesz a násznép és a gyerekek? Én magyarból a kacsatáncot ismerem, aminek van ilyen játékos, mindenki által ismert koreográfiája.

2017. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kacsatánc esküvőn xDDD Hát azért ha a násznép 90% gyerek akkor be is válik, de azért egy szép napon ne elcsépelt kacsatánc legyen már amit mindenki ismer....
2017. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!