Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogyan készültök a halloweenra...

Hogyan készültök a halloweenra? Várjátok már? Aki a házukban tartja adna dekorációs tippeket? 🎃🍁🍂

Figyelt kérdés

Sehogy nem készülsz, nem tartod = nem írsz választ, köszi.

Szóval, mész buliba? Vagy tartassz? Ha nálatok tartod, írnál néhány ötletet hogyan dekorálsz?


Én nagyon várom már!

A mi baráti körünkben (osztálytársakkal) ez lesz a harmadik halloweenunk, amit én tartok. ^^



2017. szept. 19. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Ez magyar oldal, magyarországon pedig nincs halloween.
2017. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom nem azt kértem, hogy ,,oktassatok ki, légyszi". Tudom, széleskörben nem túl elfogadott a halloween kishazánkban. Én azért engedelmeddel, vagy nélküle ünneplem továbbra is, köszönöm szépen.
2017. szept. 19. 18:13
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Én Angliában élek, itt hagyomány a halloween. Már árulják szinte mindenütt a halloweenes dekorációkat. Egyedül egy kopogtatót vettem ami egy zsugorított kisfej szájában a kopogtató amit ha valaki felemel elkezd egyből sikoltozni. De csak azért vettem mert elég ijesztő a hangja.

Amúgy mi nem tartjuk a halloween-t, és mivel nincs kidíszítve a lakás, és az ajtóra is kiraktunk egy szöveget, hogy itt nincs cukor.. így nem kopognak be. Egyébként arany szabály, hogy csak oda kopognak cukorkáért ahol a lakás/ajtó díszített. Bár az elmúlt 10 évet nézve úgy tapasztalom, hogy már itt kint sem divat. Egyre kevesebb halloweenoznak.

2017. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Én a farmon ünneplem csak. Ott mindig van Halloween event.
2017. szept. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
a halloweenra csak a gyagyás ovisokat készítik, azok pedig az egészből nem sokat értenek.
2017. szept. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ezen az oldalon ilyen témában esélytelen választ kapni. Mi minden évben tartunk házi bulit és mindig nagyon jó a hangulat.

Az hogy Magyarországon nincs halloween már itt megbukott, hiszen sokan megtartják rajtam kívül is, és pont az ilyen kötözködő haszontalan válaszokat adók tudják, hogy még itt az oldalon is mennyi kérdés született a témával kapcsolatban....


Kedves kérdező!

Én a netről gyűjtök ötleteket, javaslom te is angolul próbálkozz a Google-ban és a Pinteresten. Dekoráció is a legtöbb boltban kapható pl.:Pepco, Müller, Aldi.

De mint mondtam kézzel is rengetegfélét készíthetsz.

2017. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vannak regi halloweenes dekoraciok es a boltokban is elkezdtek arulni.

Valoszinuleg felesegem kishugat kiserjuk trick or treat-elni

2017. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én a mondatod elejébe tartozok, mivel az tény: Nem tartom meg. (mondjuk amilyen ünnepet csak lehet kikerülök, hacsak a család rám nem erőszakolja...)


De másrészt készülök mivel egyre többen tartják meg s ilyen témában is meg lehet ragadni a vevőt.

Pl amit szerettek a tökfejes, szellemes...stb kialakítású müanyag kulcstartókat, ami nyalóka tartó egyben.

Szilikon negatívot csináltam a hatékonyabb többszörösítéshez.


De pl apámék falujába mindig van tökfaragás. A falusiak összegyűlnek, visznek alapanyagot, faragnak egy jót s kidíszítik az egész főutat velük, éjjel mécsest gyújtanak.

2017. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentelőnek:

Bárki bármilyen ünnepet felvehet s betarthat.

Pl magyarként kint él az ember s van olyan magyar ünnep, amire megemlékezik az megteheti.

Vagy legyen szó vallásról...

Más az, ha valakit nem érdekelnek s más az ha valaki csőlátású, betokosodott agyú.


Nembeszélve arról: Vannak ünnepek, amik szintúgy nem magyar eredetűek...de 1000% hogy te is betartod! ;)

2017. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a halloweent!! :DD

Én sajnos nem tartok bulit, bár nem vagyok az a fajta.

Szívesen elmennék valakivel csak úgy poénból csokit gyűjteni, de nincs kivel...:/

Én a szobámat akarom teljesen halloweenesre beöltöztetni, kérdés, hogy hogyan fogjak hozzá. .-.

2017. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!