Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha nem akarok...

Szerintetek gáz ha nem akarok táncolni a szalagavatómon?

Figyelt kérdés
Barátnőm nincsen, külsőst nem lehet behozni,random csajjal meg nem akarok táncolni, meg amúgy se szeretek, gáz lenne ha passzolnám? Mindig mondják hogy csak egyszer van ilyen az életben, meg hogy életre szóló emlék, de őszintén szólva egyáltalán nem izgat az afterpartis ivászaton kívül nagyon semmi a szalagavatóból. 17f

2017. szept. 21. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem gáz. A fiúk általában nem élvezik, csak a csajok nyomására csinálják, hogy a csajok illeghessenek a nagy rucikban. Mondom ezt csajként.

Rengeteg uncsi próbát megúszol, ha kihagyod :)

2017. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tojik rá, a lányok izgulnak be inkább, de őket sem a tánc érdekli, hanem a ruha. :)
2017. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akartam táncolni a szalagavatón, pedig lány vagyok. Nem is táncoltam. Sztem nem maradtam le semmiről, a fehér ruhákból meg csak úgy felpróbálta megyet :)
2017. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én se akarok táncolni pedig lány vagyok. Igazából párom se lenne ott, de a tánc se érdekel. Nem vesztesz semmit ha kihagyod. Szerintem.
2017. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Jah sokan mondják jajj csak 1x van az életben, csak elfelejtik hogy nem mindenkit hat meg xD főleg nem a tánc. Engem az ivászat se, ott voltam avatón s léptem.

Szülinap/karácsony..stb alkalom/ünnep sose fogott meg.

Főleg, hogy anno gyerekként az énekléstől kezdve minden szrra rá voltam kényszerítve meg a vacak alkalmi kajálások...aminek előkészülete csak feszültséget okozott, mert túlzásba viszik sokan...


Huszonévesen kb kikerülöm az ünnepeket s élvezem a pihit. XD

24/N

2017. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem a ruha se izgat xD ruhatervezőként is mondom.

A legtöbben olyan csúf, számukra nem előnyös ruhákat kukáznak elő, hogy az fáj a szememnek. ToT

2017. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, tök jó hogy tudod mit akarsz és mit nem. Ráadásul egyáltalán nem egy életre szóló élmény. Sokkal nagyobb élményeid lesznek. A csajok meg játsszák csak a hercegnőset a csecse ruhákban.
2017. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális ember szerint nem gáz, de biztos lesz olyan tanár, aki emiatt pikkelni fog rád, mert "nem tartod a suliszellemet fontosnak" meg ilyen bullshit...


amúgy lányként mondom, nem egy kihagyhatatlan élmény.

2017. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!