Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szalagavatós kérdés (? )

ZyxNoname kérdése:

Szalagavatós kérdés (? )

Figyelt kérdés

Nos 11.-es vagyok jövőre szalagavató és hát elgondolkoztam hogy hogy van az hogy két lány táncolhat egymással de két srác nem(meleg vagyok) A barátom megkérdezte ezt (egy suliba járunk külön osztály) és jövőre mi táncolnánk együtt de ezt meg engednék v felejtős ? Már egy csomó csaj kérdezte hogy táncolnék e vele de nem akarok mással táncolni (de nagyon szeretnék) Szóval nemtudom ilyenkor az iskola igazgatóját kell megkérdezni v mit kell csinálni?

válaszokat előre is köszönöm :)



2017. nov. 30. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A koreográfust kell megkérdezni első körben. (Nem nagyon hiszem, hogy belemenne, mert hülyén nézne ki.)
2017. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
miért? egyikőtök felöltözik királylánynak, azt kész
2017. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Majd jövőre amikor jön a téma megbeszéled, egyébként osztályfőnököddel.

Igazából akárki akármit mondd, ez az egész marhára a ti dolgotok, szóval ha szeretnétek táncolni akkor csináljátok.

A szalagavató rólatok szól, élvezzétek.

2017. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ez teljesen a sulitól függ. Egy próbát megér, de nem feltétlen fűznék hozzá sok reményt.

Egyébként lányoknak azért engedik, mert (szexista a társadalmunk, meg mert) az egyikük ilyenkor frakkba öltözik, hogy megtartsa a hagyományos páros tánc látképét (vagy legalábbis nekem ilyen tapasztalatom van). Azaz, ha egyikőtök sem akar beöltözni abroncsos estéibe, akkor nem kéne rámenni a dologra.


Én is és ismerősöm is mindketten melegek vagyunk (nincs köztünk semmi, csak tudjuk egymásról és egy suliba járunk) és most van szalagavatónk. A sulink amúgy nagyon sok mindent megenged, de a tánc tanár egy elég negatív megjegyzéssel élt a meleg párok irányába a bemutatkozásakor, így a másik srác végül nem kérdezte meg, hogy párjával táncolhatna e. (Nekem nincs senkim, így adekvát volt, hogy egy barátnőmmel táncoljak.) Végül egy lánnyal táncol, aki amúgy tudja róla a dolgot.

2017. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-3 (nem reggelemet, hanem) estémet: estéimet

2-3 (nem reggeledet, hanem) estédet: estéidet

2-3 (nem reggelét, hanem) estéjét: estéit


Este rendezett tácos mulatság: estély.

Az ezen viselt ruha: estélyi.

Ilyen ruhát: estélyit.

2017. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
táncos
2017. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Egy korábbi kérdésben még lány voltál.


"zyxNoname nevű felhasználó kérdése:


Bal és jobb oldali alhasi fájdalom elviselhetetlen HELP?

17 éves lány vagyok kb 22:30-kor kezdődött az egész azóta tart vettem be gyógyszert nemért semmit és már ott tartok hogy valaki öljön meg"

2017. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jólebuktam egy barátomnál van ez a helyzet és ha azt írom hogy egy "barátom" van ebben a helyzetben akkor mindenki azt írná hogy buz*i meg hogy moért nem válalom fel meg kamu kérdés stb. ilyenek ő megelmesélte nekem hogy mi a helyzett nekem meg eszembe jutott a gyakori kérdések oldal szóval feltettem itt a kérdést hogy iylenkor mi van mert engem is érdekelne......Végül mesélte hogy hétfőn majd megkérdezi az ofőjüket hogy lehet-e... jaj nagyon remélem hogy majd szabad lesz nekik :)
2017. dec. 2. 16:58
 9/9 Éva Tánciskolája válasza:

Kedves leendő végzős!

Tánctanárként szólok hozzá, aki szokott szalagavatót is tanítani. Ha keringőre gondolsz, ott a látvány legfőbb eleme a frakk-estélyi összképe, és az ezekből kialakuló vonalak. Nem kértek még ilyet tőlem, de szívesen vállalnám - más kép fog így kialakulni összképként is, de érdekes lenne.

Olyan egyébként szokott lenni, hogy nem azonos a létszám a fiúk/lányok oldalán, de ilyenkor sem az azonos neműeket állítjuk párba, hanem egy-egy fiú több lánnyal, vagy épp egy-egy lány több fiúval táncol.

Egynemű osztályoknál az osztálytáncnál fordul elő, hogy beöltöznek fiúk lánynak, vagy fordítva, és így kerülnek párba (poénként, vagy mert a lányok páros táncot szeretnének mindenképp).

2018. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!