Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok szomorúnak,...

Nem tartjátok szomorúnak, hogy a legtöbb ünnep alapján a (sokszor túlzásba vitt) költekezés teszi ki, és ilyenkor az emberek úgy rohamozzák meg az üzleteket, mintha évekre kellene bevásárolni?

Figyelt kérdés
Rossz látni, hogy minden ünnep a marketingről szól. A Húsvét is pont emiatt minél idősebb az ember, annál inkább csak egy teher, felesleg az emberek körében.
2018. márc. 31. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:
A legtöbb ünnep alapját*
2018. márc. 31. 16:38
 2/4 Bubuka508 ***** válasza:
Már aki rohamozza az üzleteket. Aki meg hülye, vagy sok a pénze, az meg is érdemli, hogy kiszórja mindenét ész nélkül. Utána meg dobálják ki a rengeteg kaját, mert már rá sem bírnak nézni. És ilyen értelmes emberek a társadalom oszlopai, a szavazóképes, cselekvőképes és teljes jogú állampolgárok. Hát ez bizony tényleg szomorú. Mintha az ünnep nem volna ugyanolyan tetves nap, amilyen a többi. A húsvétot meg külön ki nem állhatom, mert abból tiszta koldusünnepet csináltak, mindenki másnál akar enni-inni.
2018. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, mi nem szoktuk megrohamozni az üzleteket, bár nyilvan többet vásárolunk, ha vendégek is várhatók.
2018. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De, de nem szomorúnak, sokkal inkább felháborítónak.

Az anyámra jellemző és ő pont ilyen. Sonka, kolbász, tojásra nem is írom le mennyit hagyott ott a boltban (én nem is szeretem a sonkát) A másik felháborító meg az, hogy ha tőle nem kapnék csoki nyulat, vagy én nem vásárolnék, még az állatomnak is, akkor senkitől, pedig van/volt "vendégsereg" és valahogy évek, évtizedek óta ez nem esett le még senkinek sem, hogy illik, illene, húsvétkor, mikuláskor jelképesen egy figurát hozni legalább.

2018. ápr. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!