Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Egyéb kérdések

A kérdés
Fruzsi1007 nevű felhasználó kérdése:

Kapuvár környékén különleges esküvői helyszínt keresünk? Jövőre szeretnénk az esküvőt de a helyszínnel nagyon nem állunk jól amiket néztük azok messze vannak kb 40-45 km-es körzetben gondolkodunk.

Keress kérdéseket hasonló témákban: esküvői helyszín, kapuvár környékén, 40-45 km-es körzetben

2018. ápr. 18. 09:40  Privát üzenet  

A válaszok
Edit1988 nevű felhasználó válasza:

Bár én nem a környéken lakom, de érdemes ezen a lapon körülnézni: [link]

# 1/2Időpont 2018. ápr. 21. 09:22 Privát üzenet
Páros bunjee jumping kötél nélkül a templom toronyból. Egyedi és örök emlék lesz. Főleg a rokonoknak.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. ápr. 21. 14:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen tengerpartos helyet ajánlanátok fiatal párnak nyaralásra? Viszonylag kedvező árú, mégis kellemes és különleges nyaralóhelyet keresünk. Kréta- Egyiptom- Rhodos? Ezekben gondolkodunk eddig
Szerintetek milyen ajándékot adjak a barátomnak aki motorozik?
Mi legyek halloween-kor?
Találtam egy gyönyörű szalagavatós ruhát ami nagyon különleges, és úgy érzem igazán "én vagyok". Viszont anyukám nagyon ki van akadva, mert a ruhában van fekete is. Nektek mi a...
A barátnőm is és én is szeretjük Japánt és abban gondolkodunk hogy ha kiköltözünk akkor japán esküvőt akarunk. Na meg persze azért is mert nem vagyunk keresztények. Hogy ezt hogy...
Ajándékkosarat magam készítem, különlegeset különleges személynek. De hol vehetnék papír forgácsot bele?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!