Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mióta ünneplik Magyarországon...

Mióta ünneplik Magyarországon az apák napját?

Figyelt kérdés

Eddig még egyik évben se éreztem úgy hogy nagyobb dolgot kerítettek volna ennek... de most hétvégén mindenhonnan az folyt hogy apák napja... a Facebookon is egy csomó ismerősöm rakott ki képeket, hogy a gyerekük hogy köszöntötte fel az apukát.


Engem kissé idegesít a dolog. Megint átvettünk külföldről egy ünnepet...



2018. jún. 18. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Szülést nem, azon túl mindent végigcsináltam 2 gyerekkel egyedül. Csak a nőket kell elismerni? Hány férfi van aki többet tesz le az asztalra mint nagyon sok nő. Régi dolog, eddig kevés figyelmet kapott. Ha zavar ne tartsd meg.
2018. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Itt az idő hogy végre elismerjék az apukákat!
2018. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
En tavaly koltoztem el magyarorszagrol es azt se tudtam hogy van apaknapja. Itt meg amerikaban mindenkit felkoszontenek apak napjan, idegeneket is :D
2018. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Ideje volt átvenni ezt az ünnepet.
2018. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Néha az apa jobb, mint az anya. Persze forditva is igaz.

Sok anya nem érdemli meg, hogy ünnepeljék anyak napjan (alkeszek, drogosok, agresszivek), viszont sok apuka tökre megérdemli mert jól bánik a gyerekeivel és szereti őket.

2018. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezt az ünnepet pont jó, hogy átvettük.

Velem apám volt otthon gyesen (ő tudta megoldani, hogy otthonról dolgozzon), ő hurcolt mindenhová (oviba, orvoshoz, stb), szóval mikor anyák napja előtt elmagyarázták az oviban hogy megköszönjük a törődést, meg a sok jót, akkor én apámat is felköszöntöttem, és nem is értettem, miért néznek rám furcsán emiatt, nekem ez természetes volt.

2018. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
63%
Én az anyák napját sem értem, erre ez is. Ha én szeretem a szüleimet, akkor azt ünnep nélkül is kimutatom, nem kell ahhoz anyák meg apák napja, hogy virágot vegyek vagy azt mondjam "szeretlek".
2018. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Persze, vannak jó apák... Őket nyugodtan lehet éltetni...


De úgy gondolom Magyarországon a jó apák kisebbségben vannak... :(

A baráti körömben talán ha van 2 jó apa... a többi vagy elhagyta a családot vagy új nővel van és le se szarja a gyereket és ezek kombinációi...

2018. jún. 19. 02:05
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
Vártam ezt a kommentet. Megy a feminista agymosás, hogy a férfi mind szar, az apák szarok, mi?
2018. jún. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a te ismeretségi köröd alapján nem lehet átlagolni. Nem igazán így szokás.

Nagyon is jó, hogy átvettük ezt az ünnepet! Az én párom pl csodálatos apa, örülök a lehetőségnek, hogy ezt kicsit meg lehet ünnepelni itthon.

Ha zavar, ne tartsd.

2018. jún. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!