Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvőnkre mennyire illendő...

Esküvőnkre mennyire illendő az, ha nem a legdrágább üdítőket vennénk a lakodalomra?

Figyelt kérdés
Nem Pennys kólára meg Sconto narancslére gondoltam, hanem ilyenekre, hogy Márka vagy Xixo kóla pl.
2018. júl. 1. 22:31
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
23%
A te esküvőd neked kell,hogy jó legyen,de én inkább megvenném a drágábbat.
2018. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
en meg vegyesen vennem, igy a kinalat is nagyobb, es ti is sporoltok rajta egy kicsit . : )
2018. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindenki a legdrágábbakat szereti, én vegyesben vennem, ahogy #2 leírta :)

Pl öcsém a Xixo kóláért nagyon odavan

2018. júl. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
34%
Nem neked kell, hogy jó legyen a te esküvőd, hanem a vendégeidnek! Te vagy a vendéglátó! Vegyesen vennék, mindenki azt ihat, amit szeret.
2018. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is jó ötlet a vegyes.

Én kólából biztosan örülnék, ha van Coca, mert úgy vettem észre az ismerősök között, hogy az az alap, amit a legtöbben szeretnek.

Szóval az gáz, ha csak no name-ek vannak.

Mondjuk a Márka, meg a Xixo szerintem nem rossz.

2018. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
76%
Én a Márkát jobban szeretem, mint a drágábbakat.
2018. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem illem kérdése: olyan üdítőt vesztek, amilyet szeretnétek.
2018. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
53%
Vegyesen szerintem is. Kólából Coca de a többiből nyugodtan mehet a márka (én azt jobban is szeretem)
2018. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
67%

Azért a Márka meg a Xixo elég jó márkák még ha nem is drága világmárkák én szerintem.

De azért érdemes vegyesen vásárolni ezekből, tehát legyenek márkásabbak is köztük, azért csak van akció pár helyen ahol olcsóbban betudjátok szerezni, főleg ha még van rá pár hetetek. De lehet köztük kevésbé márkás is. Azért ne túlzottan a multi saját márkás termékeire tegyétek a hangsúlyt, ha a közép árkategóriásból van több szerintem az sem gond. Mondjuk én az esküvőre úgy számolnám a pénzt hogy azért adnék a minőségibb dolgokra, ha meg nem tudok annyit szánni rá akkor visszafogottabb esküvőt szerveznék szűk család, baráti körbe. De ez is csak az én személyes meglátásom, az hogy a te pontosabban ti esküvőtökön miből mi, mennyi hogyan lesz ez mind a ti egyéni meglátásotok hogyan akarjátok ezeket véghez vinni.

2018. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
44%
Ezt a Coca mániát sem értem, sokan a Pepsit sokkal jobban szeretik. Nem lehet mindenkinek a kedvére tenni. Kérdező, amit szeretnétek, azt vegyetek. Nincs erre illemszabály.
2018. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!