Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvői vacsorára pizza és...

Esküvői vacsorára pizza és hamburger nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Eleve nem akarunk nagy esküvőt se és ezt a vacsorát is azért szeretnénk, hogy csak pár családtaggal és baráttal megünnepeljük az egészet és beszélgessünk, jól ellegyünk. Tehát nem szeretnénk nagy lakodalmat csapni meg semmi ilyesmi. Laza lenne az egész, a házunkba meghívnánk az emberkéket és mivel pénz is kevés van viszonylag+ mi szeretjük, ezért rendelnénk pizzát és hamburgert. Rendes kajában amúgy is nehezen egyeznénk meg, mert sok családtag imádja a húst, de én egyáltalán, párom meg csak nagyon ritkán eszik és így lehetne fele húsos fele meg vega. A hamburger is meg a pizza is. Nyilván mindenkinek jót akarunk, de magunknak leginkább. Még ha ez önzőn is hangzik.

Ezeket a kajákat olcsóbban meg tudjuk oldani, mint bármi mást.

Szerintetek nagyon gáz lenne?

Eleve csak az esküvő után egy laza kis családi ünneplésre invitálnánk az embereket, tehát tudná mindenki mire számítson.


2018. aug. 7. 22:21
1 2
 1/20 anonim válasza:
88%

Szerintem egy esküvőre ennél picit puccosabbat érdemes. Abszolút megértem, hogy nehéz megegyezni, mi legyen akkor a menü, de ez inkább egy nagyon jó szülinapi partinak hangzik.

De lehetne rendelni olyan több személyes tálakat is éttermekből, amiből bárki kedvére válogathat. :)

Persze, ez csak az én véleményem. Sok boldogságot kívánok nektek! :)

2018. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon. Akkor már inkább főzzetek, süssetek magatok!
2018. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég gáz, mert pizzát, hamburgert az ember egy kerti partin vagy szülinapi partin képzel el, és nem egy esküvőn. De a logikát sem értem, mert még az is olcsóbb lenne (ha már az a gond, hogy kevés a pénz) ha otthon készül a kaja. Sült krumpli, rántott csirkemell, rántott mozarella sajt, és vegetáriánus tál még mindig olcsóbb lenne, és kulturáltabb is.

Nekem is nemsokára lesz az esküvőm, bár én nem a pénz miatt, csak mi eleve két tanúsra tervezzük amiből olyan 6 fős lesz. Mi úgy oldjuk meg, hogy esküvő után mindenkit meghívok egy étterembe egy ebédre.

2018. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút nem illő a gyorséttermi kaja esküvőre, talán még az USA-ban sem. Főzzetek húslevest, serpenyőst akár házipizzát és legyen gyümölcs desszert. Ez így nem kerül többe minha kirendelnétek a hamburgereket.
2018. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
gáz. én is a vegyes sültes tálak mellett voksolok. de csinálhatjátok ti is akár, valószínű úgy olcsóbb. plusz sütivel vagy tortával is készülnék.
2018. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a rendelt pizza és hamburger a legolcsóbb megoldás, amellett, hogy baromi gáz. Ha házatok van, akkor kert is akad, inkább grillezzetek, főleg, ha nem is lennétek sokan. Készíthettek előre salátákat, ízlésesen tálalva, grillezni meg nemcsak húst lehet (meg hamburgerpogácsát), hanem zöldségeket is, megoldható a húsimádók és a vegák kajája egyaránt. A hidegtál is jó ötlet, ha nem akartok grillel vacakolni. Mégiscsak egy ünnepi alkalom, még ha laza is, azért valamennyire érdemes megkülönböztetni egy szokványos pizzázástól.
2018. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is olcsóbb, ha te magad előtte való napokban összedobsz egy hideg-tálat, vagy csináltok egy kerti grill-partit, vagy az udvaron egy szabad tűzi szalonna sütést csináltok.
2018. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Ez nagyon nem normális dolog, szerintem senkinek sem tetszene.

Sokkal jobb egy grillezés-bográcsozás, ott minden gond nélkül lehet húsos meg húsmentes kaja is, és sokkal olcsóbb, mint a pizza-hamburger.

2018. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Röviden: igen. Házhozszállított gyorsbüféétel nem esküvőre való.
2018. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene.Inkább bográcsos kaja : lehetne egy jó pörkölt vagy babgulyás,meg lecsó.
2018. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!