Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Békemenetről...

Mit gondoltok a Békemenetről és a Prideról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettő olyan rendezvény ami nem érdekel ezért nem foglalkozok vele. Így semleges véleményem van róluk.
2018. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%

Nekem a pride-tól olyan érzetem van, mint amikor az 50 éves pasi elhagyja a feleségét, hogy felcsípjen egy 20-on éves szexjátékot, kiélni magát. Lehetne èpp ésszel csinálni, nem pedig bohócot csinálni magukból, mert ez az év egyetlen napja, mikor önmaguk lehetnek büszkén. Magyrországon ez még annyira nem abszurd, de a fejlettebb országokban elég rendesen túltolják.

A békemenetről meg az, hogy a kutyák csinálják jól, egyébként meg nevetséges (abszurd ez az egész)

2018. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

2

Bohócot? Amennyiben családok sétálnak zenére? hajjaj, van baj.


Tudom, láttál "hiteles" fevételeket a neten.

2018. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
59%
Hajjaj, látom van gond a mondatok értelmezésével.
2018. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Thillmin válasza:
77%

Az én látásmódomban a Pride egy rakás éretlen, hisztis alak fölvonulása, elvégre a rendezvény lényege a követelőzés. Jogokat követelnek, jóvátételt a vélt vagy valós sérelmeikért, elvárják a figyelmet... És ezzel még önmgagában nem is lenne baj. Mindannyian vágyunk ezekre a dolgokra. De ahogy megvalósítják, amilyen hangnemben, és az a mellébeszélő retorika... tragikus! 1, Az LMBTQ közösségre hivatkozva cselekednek. Ami nem létezik. Sem a melegek, sem a leszbik stb stb nem alkotnak közösséget, ahogy a heterok sem. 2, Kérnek, követelnek, elvárnak... De mit adnak? Kiért, miért tesznek? Látta már őket valaki bármiért is áldozatot hozni? 3, Túlnyomórészt csak arról hallom beszélni őket, hogy mit nem kapnak meg, milyen sérelmek érik őket, mennyire nem értik meg őket. És hol a hála? Az talán nem a valóság része, hogy sokan sok erőfeszítést tesznek értük? Minden évben megkapják az Andrássyt egy napra, ami jelentős közlekedési fennakadást és gazdasági kárt (kiesést) okoz. Megköszönik ezt, vagy természetesnek veszik, mert nekik ez is JÁR?!


UI.: Kérlek ne nevezzétek a Pride-ot melegfelvonulásnak, mert én meleg vagyok, és nagyon bánt, ha egy kalap alá vesznek a pride-osokkal!

2018. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
1%

A pride nem érdekel. Engem nem zavar, szívük joga, hogy s miként alázzak le magukat.


A békemenet számomra egy ajándék, egy jutalom. Fideszes vagyok, és egész éves kemény munka után nagyon jó érzés annyi sok sok hazaszerető Fideszes emberrel együtt menetelni, beszélgetni stb.

2018. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettő bohóc felvonulás! Csak a Pride fel is vállalja a bohócságot, a Birkamenet pedig hazafiasnak hirdeti magát. Pedig csak Orbánt isteníti.
2018. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Azzal járok a legjobban, ha egyikkel sem foglalkozom, egyiken sem idegesítem fel magam.

Egyébként utálok mindenféle felvonulást, tüntetést, mindegy, hogy ki szervezi és miért. Soha nem vennék részt semmi ilyenen.

2018. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik csoport egymást baszo.atja, a másik a lakosságot...
2018. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
65%

A pride amúgy a világ f****ga...

Ez már csak feltünési viszketekség. Követelünk mindent mert mi sem tudjuk mit akarunk kategória...

Az meg a másik hogy sokakat megkérdeztek hogy szerintük a szexualítás magánügy vagy közügy és mindenki rávágta hogy magánügy de arra a kérdésre hogy akkor miért vonulnak fel és miért hirdetik, hangoztatják ezt egy se tudott válaszolni.

És tényleg bóhócok... mindenféle jelmezbe flangálnak és undorítóan viselkednek és te cs*szd meg állj ki mellettük...vicc az egész

2018. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!