Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennyi pénzt...

Mi értelme van ennyi pénzt kidobni a nyilvános tűzijátékokra évente kétszer?

Figyelt kérdés

Azt valahol meg tudom érteni, hogy ha valaki saját kertjében lövöldözik fel valamilyen ünneplés idején, mert biztos nagy móka saját kezek által valami szépet alkotni.

De minden nagyvárosban újévkor és augusztus 20-án? Miért jó az az államnak, hogy összességében szerintem több milliárd forintért lövöldöznek tűzijátékokat? Ami alapból teljesen értelmetlen, mert nem marad meg belőle semmi, csak fényesíti az égboltot hosszú drága percekig...

Miért kell ekkora hülyeségre kidobni ennyi pénzt? Értem én, hogy sok más dologra is megy el a kidobott pénz, de engem ez valamiért kifejezetten idegesít... Hogy a sok ember jujj de boldog legyen pár percig?



2018. aug. 17. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Igen, ez miatt.

"Hogy a sok ember jujj de boldog legyen pár percig?"

Pestre képesek az emberek akár vidékről is feljönni.

Külföldiek ide jönni.

Amúgy - cirkusz kell a népnek.

2018. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi erővel minek csinálunk bármit is az emberek szórakoztatásáért, ami pénzbe kerül? Nem mindenki megkeseredett, tudom nehéz elhinni, de vannak emberek, akik élvezik az életüket és nem csak a rosszat látják mindenben.
2018. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, nem költenék azt a pénzt semmi értelmesre. Szétosztogatnák maguk közt, vagy építenének belőle mégtöbb stadiont... Akkor már inkább a tűzijáték...
2018. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, engem sem tud "lázba hozni" egy tüzijáték, de sokakat meg igen.
2018. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ha nem lenne,.akkor meg azért háborognának.
2018. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Értelmetlen de pénzt forgat a cégeknek melót ad a látványos gagyika. Lehet kritizálni minden szemszögből és eszméből de egyik sem szüntetné meg ha kormányozna és nem osztana perecet meg lakást a rászorulóknak ...
2018. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg ez egy filléres pénzkidobás a többi kormány által elherdált pénzhez képest. Bár ez ahhoz képest nem is annyira pénzkidobás..
2018. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 2006-ban voltam utoljára a Szabad Ég alatt tüzi játékot nézni. Emlékszem, hatalmas nagy vihar kerekedett. Rengeteg áldozatot követelt (halottak, sebesültek.)


Azóta inkább Televízió Csatornán követtem figyelemmel...


Igyekszem az ismeretségi körömet mozgósítani, hogy ne kelljen teljesen egyedül töltenem a Szent István Király Államalapító Ünnepségét.

2018. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is a pénz miatt, hanem hogy rettegek tőle annyira gyűlölöm a tüzijátékot.

Többek között az otthon lévő házikedvenceim miatt, mert ilyenkor össze kell szednem a macskáim, a kutyát és be kell csukjam a kamrába különben nagyon megriadnak. Amúgy is.

2018. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!