Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szalagavató afterpartyn...

Szalagavató afterpartyn mennyit szoktak inni az emberek?

Figyelt kérdés

11.-esként megyek szalagavatóra, életemben először. Más bulikon voltam már és ott ittam is rendesen. Viszont ez teljesen új nekem, nem tudom, hogy működik ez az egész, nem-e lesz kínos, ha “kirúgok a hámból”.


18/F



2018. nov. 19. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem alapból kínos ha úgy mész el bulizni hogy világod se tudod
2018. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Afterparty szórakozóhelyen? Ott rendesen. Persze nem mindenki. De nem kínos, ha ott is iszol rendesen, ahogy te fogalmaztál. (De hülyeségnek tartom.)
2018. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szalagavató afterparty során pontosan ugyanannyit szoktak inni az emberek, mint bármelyik másik középiskolás bulin. A nagymenők annyit, amennyit csak bírnak, a kevésbé nagyszabású arcok pedig arányosan kevesebbet.
2018. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kínos. Én az osztály azon felébe tartoztam akkor (3 éve), amelyik össze szokott járni hétvégén. Örömmel néztem, hogy azok az emberek, akiket mindig hívtunk, de sosem jöttek el végre elengedik magukat.
2018. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!