Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nevetséges a...

Szerintetek nem nevetséges a magyarországi black friday?

Figyelt kérdés

Nézegettem a "nagy" black friday "akciókat" és ilyen 11-20 meg 30% akciók vannak jobb esetben 50 meg 60 de nem ez jellemző.

Én úgy tudom hogy az igazi black friday nagyobb akciókról szól.



2018. nov. 24. 09:49
 1/4 anonim válasza:
67%

Szerintem inkább szomorú, főleg mivel a magyar blek frájdéj valójában egy kuŕva nagy átbasżás, semmi más.

Csak egy példa: mosógép, kinéztem 3 héttel ezelőtt 70e ft-ért az euronicsban, hát mit ad isten, most a fekete péntek alatt (mely lassan már két hete tart..) hirtelen 80e Ft-ról lett leárazva 76e-re..

Ilyenkor mondja azt a művelt paraszt, hogy "elmentek ti abba a jó k.. anyátokba a fekete pénteketekkel együtt."

2018. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Átvágás az egész,tiszta röhej.
2018. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg az, amiket én néztem, ott átlag 5% volt a kedvezmény, maximum kifutó termékekre volt nagyobb, meg olyanokra amit a kutya nem vesz meg.
2018. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagy csalódás volt mondjuk tavaly is. Akartam venni ps4et na mondom milyen akciós az emagon erre elkelt az első másodpercben :D kész vicc inkább várok kicsit amíg lemegy ez az őrület.

2 hete black friday van magyarországon :D

2018. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!