Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nem akarok menni a szalagavató...

Nem akarok menni a szalagavatóra, szerintetek menjek?

Figyelt kérdés
Igazából ez nem is az én szalagavatóm,mivel a mi iskolánkban az a szokás,hogy a 11.-esek kell szervezzék az ünnepélyt a 12.-eseknek.Viszont van a szalagtűzés,de azon kivül semmi különös mellesleg nem is táncolok.Nem szeretem a nagy tömeget,nagyon rosszul érzem magam akárhányszor részt kell vennem ilyesmin.Beteg is vagyok,mármint nagyon szorongok és rosszul vagyok ettől az egésztől.

2018. dec. 2. 14:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem túl szép gesztus kihagyni,de ha vagytok annyian, hogy nélkülözhető legyen a segítséged, akkor nyugodtan maradj otthon, hiszen nem lustaságról van szó.
2018. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Akkor hagyd ki, majd kettőt tűz fel egy ember; vagy beszerveznek még 10.eseket is esetleg.
2018. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Ha ennyire nem bírod a reflektorfényt; ne szúrj ki magaddal.
2018. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
*Tesóm a saját szalagavatóját egy az egybe kihagyta anno; el se ment, meg volt még egy olyan osztálytársam, aki csak a szalagtűzésen vett részt; mert mondta, hogy ő ottan körbevonulni a teremben (szalaggal együtt elegánsba), meg táncolni nem fog. És akkor az ofő szólt neki, így kinézett hátrafelé a sorból, és szólt neki, hogy mikor nem veszi a kamera; és hogy akkor surranjon ki:D Már megkaptuk a szalagot, visszaálltunk kettesével, ofő meg elejére, és akkor kihajolt picit oldalra; és akkor szólt ilyen félhalkan, hogy most menjen:D:D:D XD
2018. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!