Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Diplomaosztóra mennyi pénzt...

Diplomaosztóra mennyi pénzt illik ajándékozni?

Figyelt kérdés
Páromnak lesz diplomaosztója, és tudom, hogy ajándék helyett a pénznek most nagyobb hasznát venné, most épp gyűjt egy hasznos dologra. A kérdésem az lenne, hogy mennyi pénzt gondoltok reálisnak, amit ebben az esetben elfogadható diplomaosztóra a pár egyik tagjától?

2019. jan. 8. 22:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
45%

- Ha már a PÁROD, akkor miért nem kérdezed meg, hogy mennyi kell neki?

- Hiába írom le, hogy 500, ha 43200 forintod van.

- Mire gyűjt? Rolex órára vagy egy új bakancsra?

2019. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyit adnek, amennyit ajandekra szannek.. ezt meg ugye te tudod. Bar en nem adnek kp-t a paromnak :)
2019. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
A párodnak kp-t? :D lol, az igen.
2019. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
sugar mommy
2019. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
20%
Minek adsz pénzt a párodnak? Nem közös kasszán vagytok? Csak mert nekem az lenne a normális.
2019. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
82%
Szerintem nincs azzal gond, ha pénzt adsz a párodnak, alkalomra, mint egy haszontalan ajándékot.
2019. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
50ezer Huf-ot
2019. jan. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Zacskó gumicukor.
2019. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Én érettségire kaptam utoljára pénzt. Nem is tudtam, hogy diplomaosztóra is szokás ajándékozni.
2019. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 aHermann válasza:
83%

Szia!


Bár én nem mostanában diplomáztam, de nem emlékszem, hogy kaptam volna valamit a páromtól (aki azóta a férjem), v bárki mástól. Talán egy közös ebéd volt.


Ugyanez volt, amikor néhány évvel később a férjem diplomázott.


Azért a diplomát bőven "felnőtt" fejjel szerzi az ember. Talán nem elvárás, hogy adjon neki mindenki nagyobb ajándékot. Vagy csak én vagyok fordítva bekötve. Nincs is kinek mutogatni úgy mond, mit kaptál, mert nem is ugyanazokkal végzel, akikkel kezdtél jó esetben.


Középiskolánál, általánosnál még érthetőbb, a mit kaptál dolog, mert fel kell vágni a többiek előtt. Az zártabb közeg. Bár ezzel sem értek egyet.


Esetleg egy program kettesben (pl. vacsi, napi wellness, stb.). Szerintem egy ilyennek jobban örülne, ha mindenképp akarsz valamit.

2019. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!