Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen ruhában legyek?

Milyen ruhában legyek?

Figyelt kérdés
Áprilisba lesz polgári esküvőnk akkor leszek majdnem 7 hónapos terhes. Csak sima szertartást szeretnénk szülők és a tanúk. Milyen ruhát vegyek fel?
2019. jan. 17. 08:29
 1/5 anonim válasza:
Szerintem amilyet szeretnél! Ha farmer-tornacipőt szeretnél, akkor azt, ha kiskosztümöt, akkor azt, ha csipkeruhát, akkor meg azt. Olyat, amiben szépnek érzed magad és szívesen visszanézed majd a fotókon. Senki más véleménye ne számítson, csak a sajátod és a leendő férjedé! :)
2019. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. jan. 17. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fehér hosszú maxi ruhát vennék fel. Abban a pocid is szépen ki tud gömbölyödni. crystalpecs.hu-n vannak szépek. De még a világosabb krém/vajszínű ruhát is bevállalnám.
2019. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rokonságban is 7hónaposan volt a polgári szertartás,csak a szűk családnak..A kismama varratott egy egyszerű hosszú fehér ruhát,ami lágy esésű volt,illetve a pocak felett egy nagyon aranyos menta zöld masni futott végig.Szerintem nem rossz ötlet varratni sem.
2019. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen egyszerű lágyesésűt választanék én is, mell alatt szűkítéssel. Én világos színűt választanék mondjuk apró virágokkal. Csinos, egyszerű és utána is kitudod használni :)

pl: [link]


Most látom van egy elegánsabb, hófehér ruhájuk is :D [link]

2019. jan. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!