Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szalagavató tánccal merültek...

Szalagavató tánccal merültek fel problémáim. Valakinek valami ötlete? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy van egy lány akivel szerettem/szeretnék táncolni de hát úgy volt van párja hívjuk x-nek. Egyik nap x barátnője odahív hogy lenne egy lány akinek nem nagyon van párja és táncolna velem, ha belemegyek, ekkor még nem mondott nevet. Mondtam hogy végülis akárkivel táncolnék ha viszonylag normális . Aznap délután ki is derült( mert megkérdeztem) hogy akivel táncolnom kéne az y lenne. Igazából nem is nagyon vártam mást tehát belementem, de volt egy érzésem hogy nem kéne még fel kérni. De végül az összekötő meg osztálytársaim magamat se kihúzva alóla a saját döntésem végett is felkértem y-t. Mire 4 nappal rá mondja az összekötő csajnak x hogy velem szeretne táncolni... Valakinek van valami jó ötlete hogy mit lehetne tenni hogy y se nagyon sértődjön meg de mégis x-el táncolhassak?


17/F



2019. febr. 27. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, ne legyél már gerinctelen! Ez elég nagy tahóság lenne tőled. Annyi ötletem van, hogy x beszéljen y-nal, hogy nagyon szeretne veled táncolni, aztán ha y belemegy, akkor ok, de ne hivatkozzon rád, hogy te is inkább vele táncolnál! Mert ez nagyon önbizalomromboló. Most komolyan, ez csak egy tánc, viszont te már megígérted másnak, majd táncolsz x-szel utána a buliban. 🙄
2019. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes eddig x nekem akart veled táncolni. Nem fura, hogy csak most akar, hogy neked is lett párod?

Ne csinálj hülyét y-ból. Meg magadból sem.

Táncolj y-nal. És ahogy írta az első, majd a buliban táncolsz x-szel.

2019. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress másik párt y-nak
2019. márc. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!