Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Barátom szülinapja egybeesik...

Barátom szülinapja egybeesik az apja halálának évfordulójával. Hogyan kellene állnom a dologhoz?

Figyelt kérdés

Ugye a szülinapokat megszokás ünnepelni. A halálozás évfordulóján pedig megszokás emlékezni.

Na most ha a kettő egy napon van, ilyenkor hogyan kellene viszonyulnom az esethez? Nagy bulit nem "lehet" csapni, hiszen ő ilyenkor gyászol is egyben.

Édesapját nem ismertem. Ez lesz majd az első együtt töltött szülinapunk.

Szerintetek?



2019. ápr. 16. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
úgy hogy megkérdezed, hogy szokták
2019. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem szokott erről mesélni, én meg kényesnek tartom a témát...

Annyit mondott hogy nem fogja a családdal ünnepelni, és hogy nem is annyira érdekli a szülinapja.


De én azért mégiscsak szeretnék valamivel kedveskedni születésnapja alkalmából...

2019. ápr. 16. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
ha ennyit nem tudsz megkérdezni, akkor nem csak az apja halott hanem a kapcsolatotok is az
2019. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ne ünnepeljetek, csak kedveskedjél neki valami aprósággal. Szerencsétlen egybeesés, szegénynek már soha nem lesz ünnep a saját születésnapja.
2019. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
98%

A szexizés meg a buli szerintem kiesett.

Ha elkészíted a kedvenc kajáját/süteményét, az jó lehet.

2019. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
91%

Szerintem lenyegtelen miota vagytok egyutt ha egy ilyen dolgot nem tudtok megbeszelni az mar regen rossz.

Mi nem tudjuk megmondani hogy koszontsd fel ilyen helyzetben o viszont ha normalisan kepesek lennetek egymassal kommunikalni ugy ahogy egy kapcsolatban kene, eltudna mondani mit szeretne.

2019. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
94%

Ezt mindenképp meg kell kérdezned, másképp nem megy. Az ember párjától ez egyáltalán nem tolakodás. Kerek perec mondd meg hogy "figyi, tudom hogy egybe esik a két dátum és nem tudom hogy mit szeretnél azon a napon".


Tartsd tiszteletben a kívánságát, ha egyedül akar lenni akkor ne forszírozd, ha szeretné hogy kimenj vele a temetőbe akkor menj, ha inkább szórakozna akkor abban is legyél partner. Többet nem tehetsz.

2019. ápr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként is gyakran előfordul hogy magán a szülinap konkrét napján csak egy fülhúzgálás van, mert többre nincs idő. Főzés, buli, bármi egyéb meg előtte vagy utána hétvégén. Most is csinálhatnátok így, a konkrét napon csak köszöntsd fel különösebb hacacáré nélkül, utána hagy emlékezzen az apjára. Aztán ünnepeljenek hétvégén amikor tényleg van is rá idő.
2019. ápr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

A természet néha nagyon kegyetlen tud lenni.Te nyugodtan emlékezz meg a barátod szülinapjáról,egy olyan ajándékkal ami kevésbé emlékezteti az apukája elvesztésére.

Úgy gondolom idővel a fájdalom is enyhül ahogy a fiatalember fel tudja dolgozni.

Ha náluk jöttök össze legyél olyan kedves,egy pár szál virágot vigyél a barátod édesanyjának.

2019. ápr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Köszöntsd fel előző nap.
2019. ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!