Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 4 év után gáz, ha most állítok...

4 év után gáz, ha most állítok neki májusfát (és esetleg) kosarat is kap mellé)?

Figyelt kérdés

Már 4 éve járunk, még sosem kapott tőlem és többször megemlítette hogy csalódott volt mikor kapcsolatunk első évében nem kapott. Én ledöbbentem, mert mifelénk ez nem igazán ismert szokás megmondtam neki hogy sajnálom de nem értek ezekhez. Most viszont szeretném "bepótolni" mert az ő lakhelyén ez nagyon nagy szokás.


Legszívesebben májusfát szeretnék neki vinni, de azt olvastam hogy ezt csak az első évben szokás, csak a hajadon lányoknak?

Akkor ez most gáz lenne ha már megvettem a krepp papírokat és folytatnám a tervem? Esetleg vegyek inkább csak kosarat és kész? vagy ha anyagilag megengedhetem magamnak akkor mindkettővel meglephetem?


Nem szeretném ha ciki lenne, de sajnos egyáltalán nem értek hozzá.



2019. ápr. 29. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez fontos, akkor állíts neki fát, és ha nem tetted azzal együtt kérd meg a kezét.
2019. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
9%
Ez akkora baromság ez az egész májusfázás meg ezek a népszokások :D hogy valakinek ez legyen fontos. Istenem..:D -.-'
2019. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan állíthatsz májusfát neki most is.
2019. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog lenne és így biztos nagyon meglepődik. :) Én is nagyon örültem amikor kaptam, még ha nem is az első évben. Akkor még elég friss volt a kapcsolatunk, azért maradt ki. Szerintem ez egy nagyon szép szokás.
2019. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülni fog a májusfának. Nem hiszem, hogy fura lesz, mivel azt írod, hogy náluk ez nagy szokás. Szóval eleve sok háznál lesz.

Ha eddig nem állítottál neki, akkor biztosan meglepődik majd, de pozitív értelemben.

2019. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!