Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween napján ha becsöngete...

Halloween napján ha becsöngetek a szomszédhoz, vagy akár egy ismeretlen emberhez, akkor le szidnának, vagy csak hülyének néznének?

Figyelt kérdés
Halloween alkalmával beszeretnék gyűjteni sok édességet, azzal a szöveggel, hogy csinyt, vagy csokit. Adnának? Válaszoló, te adnál?

2019. máj. 14. 09:06
1 2
 1/19 lilla64 ***** válasza:
76%
Ez attól függ.Itt nálunk nem igazán tartják ezt a szokást.
2019. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Még nem hallottam róla, hogy a környezetemben bárki is várt volna ilyen vendéget.

Én? - simán elzavarnálak a csipába :)

2019. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Én nem bántom a szellemi fogyatékosokat. Nem tehetnek róla, hogy hülyék.
2019. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Gyűjtögessél repülőjegyre és Amerikában csöngess be csokiért! A csínyeidet is ott intézd.

Én inkább a mindenszentekre és a halottak napjára készülök ebben az időszakban, nagyon elhajtanálak.

2019. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
mivel nálunk ez nem szokás, igy szerintem az emberek többsége elküldene a fenébe..
2019. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
56%
Mogorva, életunt magyarokhoz felesleges, a viccet se érti a legtöbb. Csöngessen hozzájuk a behajtó.
2019. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Hülyének néznének valószínűleg. Egyébként teljesen jogosan, mivel nálunk ilyen nincs. Ahogy például az USA-ban is hülyének néznének, ha húsvétkor szódával locsolgatnád a nőket. Más ország, más kultúra, más népszokások.

Természetesen én sem adnék.

2019. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
61%
Megleptek a válaszok:o kb 5 éve mi is halloweeneztunk a haverokkal. Beoltozunk és mentünk csöngetni. De pesten kivul voltunk. Akkor voltam en 17. És meglepett, mert két nagy zacskó csokit cukrot kaptunk, minden háznál jót röhögtek rajtunk majd kihoztak valamit. :) volt ahol az nap volt buli ott meg behivtak es pálinkát kaptunk "ajándékba". Jo pofa am. Csak egyre több a be farsult magyar ember, főleg pesten. Én adnék. :)
2019. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Kedves lepontozók!


A kérdés arra irányul, hogy a válaszoló mit gondol erről. Senki nem tudhatja jobban, mint ő maga. A piros/zöld nem tetszésnyilvánításra való.

Eddig mindenki a kérdésre felelt, mindegyik csak 100% lehetne.


És az is igaz, hogy ez egy gyökértelen dolog nálunk, s még annyira sem ismert, mint a Valentin nap.


Én magam őröltségnek tartom mindkettőt, de mindenki úgy teszi magát nevetségessé, ahogyan akarja, de tessék engem kihagyni belőle.

2019. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Jujj, lepontoznak! Beeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Mint az ötévesek.
2019. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!