Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szakdolgozatvédésre elegendő...

Szakdolgozatvédésre elegendő felvenni egy fekete farmert és egy blúzt/inget? Vagy mindenképpen jobban ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 12:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
5%
Kosztüm? :D Remélem csak viccelsz
2019. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Ja, bocs, engem úgy neveltek, hogy adjam meg a tiszteletet. Nehogy már előadd, hogy büfészakon öltöznek jól az emberek, a komoly szakokon meg pizsoben járnak vizsgázni. Bocs, hogy megsértelek, de egy idióta vagy. Látszik abból is, hogy a komi megírása után vissza kellett térned a kommentemhez keresni benne valamit, amibe beleköthetsz. Nem találtál, mi? A "kosztüm" szót tőlem hallod először?
2019. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12%
Nem tértem vissza, de hidd csak azt, hogy itt mindenki veled foglalkozik. A kosztümöt szerintem már az orvosi szigorlaton is gáz lenne felvenni, ez nem nevelés kérdése és ebben semmi tisztelet megadás nincs. A vizsgán azzal tiszteled meg az vizsgáztatót, ha tudod az anyagot, lehetsz te a dalai lámának is öltözve, ennyi ésszel úgy is megbuknál
2019. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem képzelődöm, leírtad, haver.

Nagyon érdekes elméleteid vannak. Látom is, hogy két diplomád van. A lényeg, amin nem tudsz szépíteni, hogy bevallásod szerint nem öltöztél fel normálisan a vizsgáidra és sz^rtál a dolognak ebbe a részébe. Én erre nem lennék büszke. Láttam már ilyet? Igen. Tudom, hogy a tanárok nagy része elnézi? Igen. De ennek ellenére ez nem olyan büszkeség, amire egy diplomás embernek vernie kellene a mellét. Hogy ezt nem látod, az, hm, hogy is mondjam, ironikus színezetet ad a két diplomádról és számtalan vizsgádról szóló kommentednek.


Gratulálok minden egyébhez.

Továbbra is: fiúknak öltöny, lányoknak kosztüm, vagy blúz + sötét alj, már ha valakinek érezzük magunkat.

2019. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
8%
Az, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, még nem mentesít semmi alól. Leírom neked: senki sem vesz fel kosztümöt és bőven elég a fekete farmer, ha nem akarod kellemetlenül érezni magad.
2019. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Aha.
2019. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

#15: soha nem aláznám meg magam azzal, hogy farmerben menjek államvizsgát!

Sima szóbelire is felveszem a hivatalosan elegáns szerelést, fekete nadrág, fehér ing. A fiúk óltönyt. Max vizsgán ként egy elvetemült van, aki farmerben jön.

Másfél év múlva lesz az államvizsgám. Meg fogom tisztelni azzal az eseményt, hogy alkalomhoz illően öltözök, kosztüm én fogok menni. Pedig nem büfészak.

2019. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17-hez: autokorrekt, sorry...
2019. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
7%
Mégis mit tisztelsz egy vizsgán? Ez nem általános iskola. Nekem mindegy mit csináltok, nálunk senki sem vett fel kosztümöt, öltönyt sem (id.óta is, aki 40 fokban képes öltönyt felvenni), fekete farmer vagy fekete szoknya és egy fehér ing bőven elég. A kosztümot meg hordjanak a titkárnők
2019. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#19: nekem januári államvizsgát lesz. Egyébként léteznek kimondottan vékony, nyári kosztümök, amelyek sokkal vékonyabbak, mint egy farmer.

Szerintem 40 fokban egy farmerben hamarabb besülnék. ;)

2019. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!