Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Most szombaton lesz az esküvöm.Csak szűk család, a szertartás után beülünk egy étterembe, ahová a tortát mi visszük. Ma kiderült, hogy a tortát nem készítik el gázszivárgás miatt, esélytelen, hogy bármelyik cukrászda vállaljon szombatig. A teljes összeg fizetve lesz, amit vissza is kapok. Ti kérnétek valamilyen kártérítést?

2019. júl. 16. 23:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Én megértem őket valahol, de teljesen kiborít, hogy nem lesz torta az esküvőmön. Ráadásul nem is ők jeleztek, hanem a facebookon láttam egy kiírást, és így érdeklődtem utána.
2019. júl. 16. 23:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy 3 napos határidővel nem vállal egy cukrászda sem. Egyszerűbb tortát odamész, és a kezedbe nyomnak azonnal. Vagy lehet magánba is csináltatni. Kérdezd meg facebookon az ismerőseid, tuti, hogy tudnak ajánlani olyat a te városodban, aki vállal tortákat. Lehet, hogy nem több emeletes lesz és nem pont olyan, amit megálmodtál, de gyönyörű tortákat csinálnak háznál is.

Én a helyedben nem a kártérítésen gondolkodnék, hanem megoldanám a helyzetet.

2019. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a probléma megoldásán dolgozom, már ha egyáltalán tudok intézni bármit is 10 órás műszak mellett. Egy 50 szeletes tortát nem tudom, hogy lesz e aki vállal szombatig, főleg azt nem tudom, hogy milyen áron. Azért gondolkodom a kártérítésen, mert mi van akkor, ha nem veszem észre a kiírást, és csak az eskübő napján szembesülök azzal, hogy nincs torta?! Meg egyébként is, ha kapok is tortát, lehet csak kétszeres áron...majd meglátjuk.
2019. júl. 17. 05:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg az éjjeli válaszomért, nekem az 50 szeletes torta az nem "szűk családi kör". Fel sem tételeztem. Viszont nem kötelező, hogy egy torta legyen, lehet kettő vagy három normál torta is, különböző ízesítéssel, díszítéssel, és mindenki abból eszik, amit szeret.

Valóban fura, hogy csak a facebook oldalukra írták ki, de lehet, ma reggel az első dolguk lett volna hívni, hogy gond van.

Továbbra is úgy gondolom, keress megoldást, jobb a 3 normál torta, mint hogy egy esküvőn ne legyen torta.

2019. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel korábban megtudtad így nem jár kártérítés. Valószínű, hogy értesítettek volna, de mivel már tudtad így nem kellett. Tortát meg még van időd rendelni.
2019. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te is megcsinálhatod szombatig, legalább a kedvedre való torta lesz.
2019. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos, milyen tortád volt?
2019. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hála Istennek, megjavították a gázt, és még aznap délután hívtak, hogy mégis elkészítik. Így tökéletes tortám volt, amilyet szerettem volna.
2019. júl. 21. 23:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!