Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mivel lepjem meg egy éves...

Mivel lepjem meg egy éves évfordulóra?

Figyelt kérdés

Igazából venni nem nagyon szeretnék,mert mi inkább az utazásokat/élménnyel teli ajándékokat preferáljuk. Főleg,hogy véletlen (közös fiókunk van Bookingon) láttam, hogy foglalt szállást így már azért nem lenne olyan jó adni pl. egy 3d-s kosárlabda kinézetű "lámpát"(legalábbis nekem rosszul esne, hogy tudom mennyit költött a szállásra és én adok vlmit amit kb 3 ezerért rendeltem. Persze tudom nem pénzben mérjük a szeretetet, de számomra mégis kényelmetlen.)

Még ötletem is volt,hogy merre menjünk, mert szeret játszani és gondoltam ezekre a geek bárokra is, de hát minden hónapban elmegy a barátaival egy ilyen helyre. VR szobát is már próbálta.. Még a szabaduló szoba jött még szóba(Trónok harcás verzió így aki már volt ott , tudna róla tapasztalatot mondani?),de nem érzem annyira az Ő világának..

Vacsorázni nem szeretném elrángatni inkább főzök/sütök akkor neki,ha már tudok.

Szóval Budapesten (inkább a pesti oldalon) valami hely ahova elmehetnénk?



2019. aug. 1. 21:40
 1/2 bodnar edit válasza:
100%
Igaz, hogy nem írtad meg milyen nemű vagy, de többször átolvasva lánynak gondollak! Fordítva tudtam volna ajánlani egy nagy csokor virágot és egy szép fénykép albumot amiben olyan közös képek vannak, ahol jártatok már! És persze amit tovább bővíthet majd! DE mivel fiúnak kéne ajándék, valóban igaz az , hogy nemcsak itt ebben a helyzetben , hanem minden helyzetben igaz az, nem az értéke számít! Mindegy mennyibe kerül, egy a fontos, hogy gondoltál az évfordulóra! Nos vidd el valahová, ami nagy , és felejthetetlen élményt ad. Pl. Planetárium, valami gyönyörű ott a csillagok, bolygók között!Vagy ott a Tropicárium, mesés hely, amit nem lehet elfeledni, valami csoda az egész, és romantikus is!Vagy irány a Vajdahunyad vára, ahol érdekes dolgokat lehet látni, utána lehet csónakázni a tavon. Mindegy hová viszed, csak érezzétek jól magatokat, nem kell, hogy drága legyen!
2019. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Igen nem írtam oda hogy milyen nemű vagyok,mert úgy éreztem, hogy majd rájönnek és látom rájöttél.

Ahogy fentebb is írtam tudom, hogy nem az érték számít csak számomra mégis rossz érzés lenne, hogy amúgy tudom mennyit költ rám és én jóval kevesebbet.(Persze fordított esetben ha én költenék rá többet nem is zavarna ha Ő kevesebbet ahogy tudom Őt se zavarná ha én kevesebbet csak ez tényleg így a saját "hülyeségem", hogy ha már ennyit rám költ azért kicsit nekem is többet bele kéne adnom)

2019. aug. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!