Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Évforduló

A kérdés

Ti mit adnatok ajandekba?

sziasztok.. ti mit adnatok egy olyan ferfinak, akinek mindene meg van. most lesz az evfordulonk es megszeretnem lepni. de mar nincs otletem mert egyszeruen mindene meg van. Keszitsek neki valamit en? de mit?

aug. 13. 14:34  Privát üzenet  

A válaszok
Ha mindene megvan, akkor ő nem fogja a lakásába kitenni amit kézzel készítettél. Biztosan van valami hobbija, én azzal kapcsolatos ajándékot vennék.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 13. 14:56 Privát üzenet

Vagy édességet vennék neki, vagy könyvet. Valami izgalmas könyvet, nem dögunalmast, azzal ellesz egy ideig.

De az is jó megoldás, ha üdülést, wellnessezést stb. kap.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 13. 15:57 Privát üzenet
Hát igen ilyen amikor a saját párod nem ismered. Ha ismernéd tudnád, hogy mire vágyik. Olyan nincs, hogy semmire mert mindene megvan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 13. 19:23 Privát üzenet
Akkor adj élményt. Te ismered, te tudod, minek örülne: wellness hétvége, vacsora egy jó étteremben, tankvezetés, ejtőernyős tandemugrás, tánc workshop.....

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 13. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#3 o maga is azt mondja ha megkerdezem tole hogy mire vagyik es azt mondja hogy semmire meg hogy nem tudja...azert van meg mindene mert tul jol ismerem es mar mindent amire eddig vagyok megkapta tolem. karacsonyra-szulinapra-nevnapra-valentinnapra ezert fogytam ki mar az otletekbol

# 5/7Időpont aug. 14. 09:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de az elmeny ajandekok jo otletek utana nezek

köszönöm :)

# 6/7Időpont aug. 14. 09:26 Privát üzenet

Én is az élményre szavazok, szerintem minden tárgyi ajándéknál jobb. Kuponos oldalakon is körülnézhetsz, pl. az alábbi linken, ha nincs ötleted, szoktak jókat kitenni.

[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 14. 10:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit adnátok ajándékba egy 59 éves férfinak születésnapja alkalmából?
Mit adnátok ajándékba egy 20/L-nak aki szeret rajzolni és a kézimunkázást?
Mit adnátok ajándékba az osztálynak?
Mit adnátok egy olyan házaspárnak karácsonyra ajándékba, akik nemrég költöztek be a saját építésű házukba?
Keresztszülőként mit adnátok ajándékba egy 11 éves lánynak?
Ilyen esetben ti mit adnátok a nagymamátoknak ajándékba?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Évforduló rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!