Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ti mit adnatok ajandekba?

Ti mit adnatok ajandekba?

Figyelt kérdés
sziasztok.. ti mit adnatok egy olyan ferfinak, akinek mindene meg van. most lesz az evfordulonk es megszeretnem lepni. de mar nincs otletem mert egyszeruen mindene meg van. Keszitsek neki valamit en? de mit?
2019. aug. 13. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindene megvan, akkor ő nem fogja a lakásába kitenni amit kézzel készítettél. Biztosan van valami hobbija, én azzal kapcsolatos ajándékot vennék.
2019. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy édességet vennék neki, vagy könyvet. Valami izgalmas könyvet, nem dögunalmast, azzal ellesz egy ideig.

De az is jó megoldás, ha üdülést, wellnessezést stb. kap.

2019. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ilyen amikor a saját párod nem ismered. Ha ismernéd tudnád, hogy mire vágyik. Olyan nincs, hogy semmire mert mindene megvan.
2019. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor adj élményt. Te ismered, te tudod, minek örülne: wellness hétvége, vacsora egy jó étteremben, tankvezetés, ejtőernyős tandemugrás, tánc workshop.....
2019. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 o maga is azt mondja ha megkerdezem tole hogy mire vagyik es azt mondja hogy semmire meg hogy nem tudja...azert van meg mindene mert tul jol ismerem es mar mindent amire eddig vagyok megkapta tolem. karacsonyra-szulinapra-nevnapra-valentinnapra ezert fogytam ki mar az otletekbol
2019. aug. 14. 09:26
 6/7 A kérdező kommentje:

de az elmeny ajandekok jo otletek utana nezek

köszönöm :)

2019. aug. 14. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is az élményre szavazok, szerintem minden tárgyi ajándéknál jobb. Kuponos oldalakon is körülnézhetsz, pl. az alábbi linken, ha nincs ötleted, szoktak jókat kitenni.

[link]

2019. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!