Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Teljesen tanacstalan vagyok....

Teljesen tanacstalan vagyok. Milyen tippetek lenne masodik evfordulos ajinak?

Figyelt kérdés
25 eves, gamer, star wars, games of thromes, marvel fan a parom (fiu). Sajnos nincs tul sok penzem, ezert olyan 6-7000 ft-on belul szeretnek valamit venni/csinalni neki. Tavaly egy kepekbol osszerakott montazst kapott, parfumot, es egy kepeslapot, amire irtam neki egy hosszu szerelmes levelet. Sajnos amit szerettem volna, tul draga, es tippem sincs emiat, hogy mi legyen :/
2019. szept. 1. 20:58
 1/8 anonim válasza:
Vegyel neki marvel kepregenyt...
2019. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 éve ismered, te vagy mellette s kellene ezt tudnod 🙃


Érdekes emberek vagytok.


Ajàndékba? Ismerjétek meg egymást, ember 😂

2019. szept. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csináltass egy pólót neki ilyen jellegű nyomattal.
2019. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A három kedvence közül valamelyik mintájával valami hasznos tárgy, ami nemcsak dísz, de lehet póló is.
2019. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem vegyél egy szexi fehérneműt, vedd fel a ruhád alá. Főzz neki egy finom vacsorát, fogyasszátok el gyertyafényben, majd mikor ágyba kerültök és levetkőztet biztos el lesz ájulva az új szerzeménytől. Én ezt kaptam a barátnőmtől és nagyon boldoggá tett vele.
2019. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vegyel egy star wars-os bogret vagy tanyert a tescoba van. Es keszits neki vacsit vagy sutit :)
2019. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csináljátok valami programot. Ennyiből kijön egy éjszakai fürdőzés mondjuk.

Az élmények örökre szólnak, míg a tárgyi ajándékokra nem fog emlékezni x év múlva.

Szerintem, de persze rád van bízva.

2019. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én azt csinálnám, hogy vennék egy ilyesmi témájú pólót az ő méretében es esetleg egy szexi fehérneműt is (vagy ha van olyan, amit imád, akkor azt vedd fel)

es a fehérneműre vedd fel a pólót és így várd otthon, akár valami finom kajával kiegészitve :)

2019. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!