Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Egy éve lesz lassan hogy...

Kitty29 kérdése:

Egy éve lesz lassan hogy együtt leszünk november 25én ötletetek esetleg mivel lephetném meg vagy ti mivel hogyan ünnepeltétek meg?

Figyelt kérdés
Az egy év alatt sok mindenen keresztül mentünk exek sorozata akkor egy elmeroggyant nő aki azt állította hogy a paromtol terhes keptelenség mert mi akkor mikor ők allitolag együtt lehettek akkor mi családi nyaralason voltunk ezt is atveszeltuk nem volt könnyű aztan a csaladtagjaim fordultak ellenünk mivel párom Roma származású és most hogy 6 hónapos terhes vagyok igy is szet akarnak valasztani minket.Kozeleg az evfordulonk szeretnem en is meglepni ő mindig a tenyerén hordoz
2019. okt. 2. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

4 hónap után már terhes lettél tőle?

Mire jön az évforduló már 8 hónapos leszel. Abban az állapotban én nem szerveznék már nagy programot, max. vennék valami ajándékot. Pl. órát, aminek a hátuljába gravíroztatsz

2019. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha te, aki együtt élsz vele nem tudod, akkor mi, akik nem ismerjük a pasid, honnan tudjuk?
2019. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem kérek az okoskodokból az itélkezőkből!Míg más ferfi pasi megveti a parja elsokapcsolatábol a gyereket ő elfogadta és nevelei a kisfiamat es a kisfiam is elfogadta őt!!


Szerelem volt első látásra minden gondot és örömöt megbeszélünk veszekedni feltekenykedni nem szoktunk ha összekapunk is akkor meg is beszeljük.májusban derült ki hogy babánk lesz mivel úgy tudtuk nem lehet.

2019. okt. 2. 08:39
 4/11 anonim válasza:
Bármivel.
2019. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk tanulj meg írni? Tudod, központozás meg nagybetűk használata meg minden. De a kérdésre: ne tárgyi ajándékot adj, inkább valami élményt:

[link]

2019. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tűnt volna fel hogy 6 hónapos terhes vagyok és közös emlékezetes pillanatot szeretnék neki okozni ami egyrészről kettőnknek szól és kettőnkről!
2019. okt. 2. 09:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valami elit étterem, más ötletem nincs.
2019. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted minek örülne?
2019. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

“Ha nem tűnt volna fel hogy 6 hónapos terhes vagyok és közös emlékezetes pillanatot szeretnék neki okozni ami egyrészről kettőnknek szól és kettőnkről!”


Mit kell flegmázni? Szerintem mindenkinek feltűnt, hogy felcsináltak. Ha közös emlékezetes pillanatot akarsz, akkor azt írd ki a kérdésbe. Te csak azt írtad, hogy szeretnéd meglepni. Más csak segíteni próbált, de segítsen neked tudod ki.

2019. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kit érdekel ez a sok fasság??? Minek ennyit írni a kérdés szempontjából lényegtelen dolgokról?


Amúgy remélem te kapsz a párod egy jó nagy doboz, tele írásjelekkel, amiket a jövőben tudsz majd használni.

2019. okt. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!