Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Tudnátok valamilyen jó ötletet...

Tudnátok valamilyen jó ötletet adni 1. évfordulós ajándékra egy 27 éves férfi számára?

Figyelt kérdés
Romantikus típus, de kétlem, hogy a tipikus 'fotóalbum' típusú ajándékoknak örülne, főleg életkora miatt is. Valamit viszont mindenképp szeretnék neki adni, ami maradandó, mégis hasznos. Több ötletem is van, egy szexi ruha pl., süti, de még valami hiányzik.. Lányok, ti mid adnátok még a párotoknak, és férfiak, ti minek orulnetek meg?

2019. nov. 17. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
A szexi ruha a pasidnak biztos nagyon tetszene, csak pontosan találd el a méretét! 😂 Az ég áldjon meg, egy év alatt egyszer sem figyeltél rá, hogy tudd, minek örülne? Nem volt egy “úgy szeretnék/de jó lenne/mindig vágytam kipróbálni” kezdetű mondata sem? Ha meg nagyon nem megy, akkor idén maradj a totál elcsépelt szex és süti ötletednél, és jövőre majd figyelj jobban.
2019. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen, volt, es az ilyen jellegu kivansagait a szuletesnapjara tartogatom, ami szinten nemsokara lesz :) kovezzetek meg, de regimodiak vagyunk, az evfordulo kettonkrol szol. Tehat ilyen jellegu ajandekot szerettem volna neki adni.
2019. nov. 17. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szállodában töltött hosszú hétvége.
2019. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is valami nem kézzelfoghatót adnék. Mondjuk mozijegyet ( kettőt), vagy wellness belépőt, egy hetvége valahol kettesben. Ezeket adnám ill. fogadnám a legszívesebben. Emellé egy kis torta :)
2019. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!