Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen alap lakodalmas zenék...

Milyen alap lakodalmas zenék vannak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek lagziba,hagyományos esküvő lesz,élő zenével,és arra lennék kíváncsi,hogy milyen alap lagzis zenék vannak? Eddig 2x voltam lagziban,és majdnem mindenki tudta az összes zene szövegét,én meg csak ott táncikáltam magamnak,és szeretnék addig megtanulni egy pár dalt,hogy én is énekelhessek.:D Valaki aki gyakran jár lagziba tudna írni párat,hogy mik az elmaradhatatlan, örökzöld slágerek?:D Köszönöm előre is:)

2020. jan. 21. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Lakodalom van a mi utcánkban, Kék a szeme, Aranyeső, Hosszú fekete haj, A füredi Anna-bálon. Így elsőre ezek.


Youtube-n Matyi és a Hegedűs, Lagzi Lajcsi, Dupla Kávé mulatós zenéi között szerintem az összes hallható a hagyományos lagzikban.

2020. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress rá a magyar nótákra. Lagzi Ljcsi számi is jók, de a többi nem biztos.
2020. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!