Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Barátnőméknek most leaz az...

Barátnőméknek most leaz az első házassági évfordulójuk? Mit gondoltok mivel lephetem meg őket?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyunk ők is itt laknak a szállón de a virus miatt keveset járhatok ki. Valami kezzel készített ajándékra vagy valami élményre gondoltam. Vírus miatt itt a szállón kell megoldjam. Ötletek?

2020. márc. 21. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, szerintem sok közöd nincs a házassági évfordulójukhoz, hogy ajándékot kellene adj nekik.
2020. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy semmi közöd a házassági évfordulójukhoz. Ez a kettőjük ünnepe. Számomra olyan, mintha valentin napon megajándékoznád őket, mert a barátnőd, és de jó, hogy szerelmes. Valszeg én nem tudnám jól lereagálni, ha nekem egy barátnőm ajándékot adna egy olyan alkalomra, ami a férjem és az én "napom".
2020. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd a házassági évfordulójukhoz!! Az kettejükre tartozik!
2020. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne készíts, és ne menj el hozzájuk. Max. írj nekik egy kedves üzenetet.
2020. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettejük ünnepére gratulálj, de ajándékozásnak nincs alapja.
2020. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi közöd a dologhoz, úgyhogy semmivel
2020. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elegitsd ki oralisan a ferjet a bnod helyett, ez praktikus ajandek, hisz munka utani terhet veszel le a vallarol, sot, tuti h meg is lepodnek!

Ugye milyen hulyen hangzik? Na, kb pont ennyire volt hulyeseg a kerdesed :D

2020. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!