Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ki milyen évfordulós ajándékot...

Bege kérdése:

Ki milyen évfordulós ajándékot ajándékozna első évfordulóra?(emlék is)

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 17:20
 1/3 anonim válasza:
Attól is függ, hogy fiúnak vagy lánynak szánnád az ajándékot. Szerintem az "elcsépelt" évfordulós ajándékok, mint például a feliratos párna, maci, csoki, közös képek mindig jó B tervek, ezek olyan általánosak, hogy nem nagyon tud vele félre lőni az ember. De szerintem egy kicsit személyesebb ajándéknak jobban örülne a párod. Ezt elsősorban te tudod, hisz te ismered őt, hogy mi az, amit gyakran emleget, mire vágyik. Szerintem kedves ajándék lehet például egy válogatás (amit pl. kocsiban hallgathat) a közös kedvenc zenéitekből. De úgy gondolom, hogy a legjobb ajándék egy élmény. Én az első barátommal vidámparkba mentem, és még így felnőtt fejjel visszagondolva is, soha nem volt még jobb randim, mert felszabadult voltam, közösen éltük át az egész estét, és nemcsak egy plüss macit kaptam tőle, ami aztán majd elkallódik, dobozba kerül, hanem egy életre szóló élményt. Nehéz így segítséget adni, hogy nem tudom hány éves vagy, és fiú-e vagy lány, de én inkább az "élmény-ajándékozás" irányába mennék el. Azért remélem tudtam segíteni. :)
2020. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen választottam a 2-est, de a többi is jó lehet, kinek mi. De persze a párodtól is függ, én tudtam, hogy az (azóta) férjem örülni fog neki, még kicsit könnyezett is a meghatottságtól. Sokan nem bírják az ilyesmit, de hátha neked épp segít.

2020. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Időre rendeltem gyros tálat titokban, felvettem a pincér ruhámat és jó kis szerepjáték kezdődött... Roppantul élvezte 😃
2020. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!