Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek, ami hasznos is?

Mit vegyek, ami hasznos is?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve leszünk együtt december 29.-én.

Tudom nagyon messze van még, de foglalkoztat a kérdés.

Külön lakik már a szüleitől, 20 éves.

Arra gondoltam,hogy a lakásba vegyek cuccokat, de mégis mit vegyek? Meg pluszban kellene még valami romantikus is, de nem tudom minek örülne(képkeret, maci,törölköző, kulcstartó, "emlékkönyv" kilőve)

-16éves vagyok-


-én ismerem nekem kéne tudni

-még odébb van

-s*x, sz*pd le stb.

•ilyeneket ne


Normális válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 14. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Menjetek el vacsorázni, vagy főzz neki. Szülinapokon, névnapokon bőven kap majd kacatokat, felesleges cuccokat, mint amiket felsoroltál, hogy kilőve.
2020. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
wellness hétvége
2020. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vacsora egy étteremben elég romantikus lenne. Mármint, az ilyen tipikus "romantikus" emléktárgyak egy idő után tényleg csak porfogóvá válnak, és na, nem lehet mindig azt ajándékozni. Szóval szerintem legyen vacsora, és akkor... a lakásába mondjuk... igazából ez nagyon attól függ. Mennyire van berendezve? Szóval, hogy inkább használati tárgyra lenne szüksége, vagy esetleg dekorációra?
2020. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem együtt lakunk, el"küldeni" se tudnám, hogy főzzek valamit.

Ha pedig elmennénk, nem engedné, hogy fizessek szóval a vacsora dolog kiesett.

Körülbelül 1hónapja lakik külön, tányérkészletre, poharak stb.-re gondoltam a lakásos cuccok alatt.

De e mellé valami aranyos is kellene😕

2020. júl. 15. 07:16
 5/5 anonim válasza:
akkor ne titokba főzz.csinald meg neki a kedvenc kajaját.vagy kozos kepeitekbol csinalni egy nagy kepet ilyen kolázzst.vagy videót a kedvenc kèpeitekel alatta valami megható kis zene.
2020. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!