Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Évfordulós ajándék ötletek?

MindenIs kérdése:

Évfordulós ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretnék készíteni valami ajándékot barátnőmnek évfordulóra. Gondoltam egy 1esre ami közös képekből van kirakva. Valami ilyemire gondolok. Ötletek?(17 évesek vagyunk)

2020. aug. 23. 20:11
 1/4 anonim válasza:
27%

Ez jó ötlet, szép gesztus😊

Ugyanígy csinálhatsz bögrét is, amin sok közös kép van montázsolva, és a bögrét tudja használni is valamire, nem csak úgy van dísznek. De az egyes is jó, ahogy érzed. Egyébként ha bögrét szeretnél, bármilyen fotós oldalon meg lehet csinálni, de nézelődhetsz is, mert pl lehet saját fényképes párnát is csináltatni, az is jó ajándék lehet:)

2020. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
27%

Jaa és gratulálok nektek!:)

1-es voltam, L

2020. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a kedvenc ajándékom a barátomtól egy gravírozott szív alakú medál volt. Egy közös képről kivágva az arcunk látható rajta.
2020. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
Egy pici kupa, alulra pedig lehetne gravíroztatni szöveget. Például: Boldog 1 évet, vagy valami személyesebbet ami rátok jellemző :D
2020. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!