Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 4 eves evfordulora milyen...

4 eves evfordulora milyen ajandekkal keszuljek?

Figyelt kérdés

Eleg sokmindenunk megvan igy ajandekozni megbeszeltuk h mar nem nagyon kell, hiszen felesleges lenne.

Tegnap volt egy ultra romantikus osszebujos kozos fozos, filmezos estenk, ami spontan jott.. a hetvegen lenne az evfordulo de most nem jut eszembe semmi



2020. okt. 21. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Wellness hétvége kis kirándulással nálunk hab a tortán, szexi fehérnemű.
2020. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ha van kedvenc állata, vegyél neki 1 nagyon szép és ízlésesen elkészíett dekoratív porcelán figurát. Pl. ha az oroszlánokat szereti, akkor 1 porcelán oroszlánt.

Vagy 1 szép kulcstartó, amire bevéseted a neveitek kezdőbetűit, és azt hogy örökké. Pl. G + A örökké.

Ha van vmi szexuális játékszer ami iránt éreklődést mutatott, és még nincs meg, az is jó lehet, pl. 1 izgalmas új cock ring.

2020. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte minden évben valami welnessezés van. Idén nem, mert pont az évfordulónk előtt tudtam visszajönni otthonról, még nem zárták le akkor a határokat. Szóval idén ő lepett meg: mindenféle ajándék, pezsgő, ékszerek, dögös fehérneműk vártak itthon. A második évfordulónkon én főztem otthon, a ruhám alatt szexi fehérneműt viseltem. Az is nagyon bejött neki. :) Szóval nagyon változó. De egy welness hétvége egyébként nálunk nagyon befutó.
2020. okt. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!