Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Srácok! Ti melyknek örülnétek...

Srácok! Ti melyknek örülnétek jobban a 2. évfordulóra?

Figyelt kérdés

Az egyik ajándék ötletem egy páros pulcsi lett volna, king&queen-es.

A másik ajándék ötletem egy romantikus este.

Ami abból állna hogy iszogatunk egy kis bort, aztán egy közös relaxáló fürdő (fürdőbomba, habfürdő, masszásolajjal egy kiadós masszás),aztán egy jó film és utána egy új fehérnemű szettel lepném meg...

Ti melyiknek örülnétek jobban? Esetleg ti minek örülnétek még?


2020. nov. 10. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Páros pulóver...
Romantikus este...
Más, leírom kommentbe...
25 szavazat
 1/8 anonim válasza:
70%
Én bárminek örülnék második évfordulóra. Remélem nekem is lesz egyszer, 28 évesen még barátnőm sem volt soha.
2020. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a romantikus este, össze se hasonlítható a két ajándék
2020. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok,de reflexből szavaztam, bocsi.


A King & Queeen pulcsinál nincs elcsépeltebb. Ebben pedig a férfiak nagy része egyetért velem.

2020. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A romantikus estébe csak a szex miatt nem mennék bele, (mondjuk ez nálam egyéni preferencia) de attól még inkább az, mint a pulcsi.
2020. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4es a szex miért nem jó?
2020. nov. 10. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Aszex vagyok.
2020. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Egy romantikus este nem feltétlen szex...

Amúgy én is inkább a romantikus estére szavazok: párommal 4 és fél éve vagyunk együtt, de évfordulóra nem szoktunk nagy ajándékokat adni: inkább az együtt töltött időn van a hangsúly.

2020. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Ma van évfordulónk, és elmondom hogy sikerült.

Röviden: katasztrófa.

Hosszabban:

Mondtam neki mennyünk el fürdeni, de ő nem akart, azt mondta már reggel fürdött, így a masszás és a kényeztető fürdő kiesett.

Aztán megmutattam neki a fehérnemű szettet, és annyit mondott rá hogy ezt nem nekem vetted hanem magadnak így én nem kaptam semmit.

Ennyi.

Aztán este ilyen 8-9 fele leakart fürdeni, mondom akkor én is megyek vele hátha lesz közös fürdés.

De azt mondta csak gyorsan zuhanyozni akar, ne menjek vele.

Jó mondom akkor végzett nézünk egy romantikus filmet, de elkezd nézni valami youtubost, 40 percet vártam hogy végig nézze és kérdeztem hogy akkor mostmár filmezünk-e, erre azt mondta hogy álmos és elaludt.

2020. nov. 23. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!