Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 1. házassági évfordulónk lesz...

1. házassági évfordulónk lesz 2 hónap múlva. Ötletetek van?

Figyelt kérdés

A járvány alatt volt az esküvőnk is és sajnos így le lett korlátozva minden, még a nászút is. Van valami ötletetek? Persze nyilván nem az ajándék vásárlásra gondolok, mert én tudom, hogy minek örülne, hanem mondjuk egy jó kis kirándulás? Az ország bármely pontjára elmehetünk akár kirándulni a természetbe stb...( mert ugye wellnes és társai lefújva )

Tudtok jó helyeket ahova érdemes menni? pl bélapátvalvára azt mondják nagyon szép.



2021. febr. 9. 15:56
 1/3 anonim válasza:
100%
Tata az egyik kedvenc helyem. Az Öreg-tó és körülötte az erdő, valamint az Angol park gyönyörűek.
2021. febr. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Bélapátfalva tényleg szép, van ott a hegy mellett egy nagy tó is. Egy kisebb tó pedig Felsőtárkányban, ha útba ejtitek.


Egyébként én is valami erdős-hegyes-tavas vidékre vinném a Kedvesem. Persze csak ha neki se lenne ellenére. :)

2021. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs ellenére, sőt... szeretünk túrázni nagyon. Csak sajnos nem lehet ottalvós semerre.

Köszönöm az ötleteket.

2021. febr. 12. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!