Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adjak a nagy szüleimnek...

Mit adjak a nagy szüleimnek 40.-ik házzasági évfordulójukra?

Figyelt kérdés
Jövőhét szombaton lesz a nagyszüleim 40.-ik házzasági évfordulójuk és nincs semmi ötletem mit adhatnék nekik tudnátok nekem segíteni?
2021. jún. 26. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a nagyszüleidet. Talán te ismered őket már néhány évtizede. Te tudod, hogy mit szeretnek, mit nem szeretnek, minek örülnek, minek nem örülnek. Ha nem ismered őket ennyire se, akkor szerintem nem különösebben fogja őket zavarni, hogy nem kapnak tőled semmit.
2021. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy családi közös kaja, szép tortával? Ajándékba meg amit szeretnek, vagy esetleg egy wellness hétvége?

Nem tudom milyen idősek, hogy bírják egészségügyileg.

2021. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit kérdezgesd őket, hogy hol találkoztak először, hol volt az első randi, az első csók, ilyesmi. Aztán valami ahhoz kapcsolódót.
2021. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg összeverbuválni az egész családot egy közös találkozóra? Minden gyerek,unoka,testvérek etc.
2021. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viagrát.
2021. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Az évforduló az érintett 2 ember ünnepe, senki másnak nincs teendője vele
2021. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!