Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Tényleg sokan helyeslik, hogy...

Tényleg sokan helyeslik, hogy Debrecenben, Miskolcon, Gyöngyösön nem csináltak tűzijátékot?

Figyelt kérdés

Mindenütt megszokott volt, hogy aug. 20.-án este tűzijáték van.

De az idén nem mindenütt.

Számomra szimpatikus az, hogy most nem tartották meg a tűzijátékot ebben a 3 városban!

Vannak még városok, ahol az eddigi gyakorlattól eltérően az idén nem tartották meg?

Melyek azok?



2021. aug. 20. 21:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
91%
Veszprémben sem volt és a környező városokban sem pl. Almádi
2021. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
64%
Szerintem sehol nem kellett volna. És nem csak idén. Felrobbantott pénz, ami jobb helyekre is mehetne.
2021. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Hónapok óta nyomják ezerrel, hogy a covid hány munkahelyet megszüntetett, hány ember napi megélhetését veszélyeztette, hogy az egészségügy forrásai végesek... Erre mit csinálnak? Felrobbantanak több milliárd forintot, mert az olyan jól hangzik, hogy minden eddiginél nagyobb tűzijátékkal kényeztetik a népet. Aki éhes, azt biztos vigasztalja majd, hogy milyen szép színes. -.-
2021. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Miskolcon pénz nincs a tűzijátékra, ezt még mondjuk meg tudom érteni, de azért sajnálom.
2021. aug. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Engem annyira nem érdekel, hogy van-e vagy sem tüzijáték.

De legalább a kutyák nem őrültek meg éjjel :/

2021. aug. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a kis gyerekes szülőket zavarta.
2021. aug. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet, hogy ez egy új trend lesz?

Hogy a közpénzeket majd értelmes dologra fogják költeni?

Jó lenne, nekem nem hiányzik egyetlen tűzijáték sem!

2021. aug. 21. 08:19
 8/17 nemaRendőrség válasza:
22%

@3

A kormány hónapok óta azt nyomja hogy már túlszárnyaltuk a covid előtti állapotot.

Többen dolgoznak, magasabbak a bérek, az eüvel semmi baj, szépen helytállt.


Az ellenzék mániája hogy minden retek, és kb csak az ellenzéki városokban nem volt pénz a tűzijátékra.

Véletlen lenne, hogy az ingyenélő segélymániás, munkásadóztató népek rosszul állnak?


Miskolcon Veres Pál most csináltatott egy pecsétgyűrűt magának, a város pénzén, 3 millió forintból!

Wicha fia elütött egy nőt, belehalt, de eltusolták, gondolom abból volt egy kis pénze a városnak, egyből jó dolgokra kellett költeni, mint aranygyűrű...


Lehet fogni a kutyákra, hogy nincs tüzijáték, lehet fogni a gyerekekre, de évente 2x lenne tüzijáték az országban, azt eddig is kibírta minden kutya, minden gyerek. (Mikor a suttyók bedobják a petárdát a kenelbe más tészta)

2021. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
73%

"A kormány hónapok óta azt nyomja hogy már túlszárnyaltuk a covid előtti állapotot.


Többen dolgoznak, magasabbak a bérek, az eüvel semmi baj, szépen helytállt"


És szerinted ez így van? Ha igen, hol? Te mégis melyik országról beszélsz? 😂😂😂😂 Ember, nyisd már ki a szemed, ahelyett, hogy csont nélkül benyelsz minden hülyeséget, amit a Kossuth rádióban hallasz! Atya ég... nem csoda, hogy itt tart ez az ország... van baj a toronyban.

2021. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nem helyeslem.
2021. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!