Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Melyiket adjam Neki?

Melyiket adjam Neki?

Figyelt kérdés
Szeretnék a barátnőmnek egy gyűrűt csinálni, pontosabban 2-t, egyiken az Ő neve, másikon pedig az enyém lenne. Melyiket adjam Neki, amelyiken az én nevem van, vagy amin az Övé? Ezt azért nem tudom, mert ha azt adnám Neki amin az enyém van, az nem lenne olyan kellemetlen?

2022. júl. 22. 21:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát ha biztos vagy benne, hogy elég mély a kapcsolat egy gyűrűhöz, én azt mondanám, hogy egymás nevét kapjátok. Tehát ő a tiéd és te az övét, hogy mindig egymásra gondoljatok.
2022. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Azt vigye amelyiket keri.


Ilyen ajandekot nem vennek mert konnyen felremagyarazhato barmi


Ket gyuru kene mindketto dupla nevvel

2022. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha nagyon énközpontú akkor a saját nevével gravírozott gyűrűt kapja meg,ha téged szeret jobban akkor azt amelyikbe a te neved van belevésve.
2022. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
gyűrű... ez már eljegyzés jellegű. Kérdezd meg,hogy szeretné-e gravírozott gyűrűt? Tudom, hogy meglepetés lenne, de mégis így jobb. A te neved lenne rajta az övé nálad, ez egy elkötelezettség.
2022. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
77%
Amelyiket választja.
2022. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Én is arra szavaznék, hogy mindkettőtök neve (beceneve) legyen a gyűrűn szívvel vagy & jellel elválasztva. A másik 2 megoldás fura. Esetleg ha nem fér rá 2 becenév sem, akkor monogram.
2022. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!