Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit csináljunk a 10. Házassági...

Mit csináljunk a 10. Házassági évfordulón?

Figyelt kérdés

Természetesen lennének ötleteim, csakhogy a legtöbb nem működik,mert van egy kisbabánk, akit max 1 órára tudunk leadni,ha pedig magunkkal visszük akkor újabb ötletek esnek ki,mert nem babáknak való programok. Így olyan mint mozi vagy egy gyilkosságos színházi vacsoraest nem jöhetnek szóba mivel az min. 2 óra. Persze valószínűleg elmehetünk Trófeába enni meg ilyesmi,de ez mégis csak a 10 éves évfordulónk.


Ki mivel ünnepelte vagy mit találna ki ilyen esetben ahol csak kevés idő van az ünneplésre,esetleg olyan program ötlet ami babával is kivitelezhető?

Ajándékot sem tudom mit adjak, mert sima használati tárgyat nem akarok,arra ott a szülinapja, ezért gondoltam egy jó programra legalább.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. febr. 22. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki gyűrűt, ha van még hely az ujján hordani fogja biztos :)
2023. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem hogy én vagyok a feleség 😅 férjem nem hiszem hogy örülne a gyűrűnek,de köszi q tippet.
2023. febr. 23. 07:53
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Kerítenék egy normális bébiszittert, akire egy óránál hosszabb időre is képes lennék rábízni a gyereket, aztán megvalósítanam valamelyiket az otleteimbol
2023. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Bébisintérre szavazok én is, látható, hogy vannak ötleteid, amiket szívesen megvalósítanál a férjeddel.
2023. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak 1 órát tud a gyerek elviselni, mert épp szeparációs szorongásos időt él. Órákig meg nem hagyom azért sírni,hogy mi szórakozhassunk,de igen ha nem ilyen lenne a baba, akkor simán felvennék bébiszittert.
2023. febr. 23. 09:55
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
eki
2023. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kosz de drogozni nem akarok utolsó ,ennyire nem vagyok elkeseredve/lecsúszva.
2023. febr. 23. 14:20
 8/19 NTBS ***** válasza:
74%
Akkor vacsora és egy gyors szex.
2023. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az hétköznap is van...
2023. febr. 23. 19:04
 10/19 anonim válasza:
És nincs esetleg nagyszülő, rokon vagy barát akit esetleg jobban,,kedvel"/ szívesen elvan vele a kicsi? Meg nyilván olyan aki ráér. Mert ha esetleg egy olyan ember vigyázna rá, akit ő is jobban ismer egy bébiszitternél, akkor talán kicsit el tudná terelni a figyelmét az illető.
2023. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!