Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Miért olyan fontos a nőknek a...

Miért olyan fontos a nőknek a házassági évforduló?

Figyelt kérdés

Mi olyan nagy dolog ezen? Miért kell hisztériázni ha elfelejti az ember?

A nők azt hiszik, hogy egy férfi agyában ilyen hülyeségek járnak? Hát mit érdekel engem, hogy "hány évesek vagyunk". Ugyanolyan nap mint a többi! Nekem is épp elég gondom-bajom, emlékezni gondolkodni valóm van. Majd pont ilyen hülyeségekre fogok emlékezni mint a házassági évforduló! Elfelejtettem és akkor? Miért kell belőle olyan nagy ügyet csinálni mintha magára az esküvőre felejtettem volna el menni?


Ti is ilyen nagy feneket kerítetek ennek?


2013. júl. 13. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Akkor karácsony se legyen ennyi erővel, meg újév se, mert csak buta ünnepek. Amúgy az a baja a feleségednek, hogy nem fontos neked ez a nap, effektíve ő se lehet valami fontos neked. Remélem, neked meg mindenki el fogja felejteni a születésnapod, meg minden napot, ami rólad is szól és akkor lehet sértődni. Hisztis kölök vagy.:)
2013. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
Miért hülyeség? Nem kell belőle nagy cuccot csinálni, de azért emlékezni illene. Hisz akkor vetted el életed szerelmét/párját, nem? Bár kétlem...
2013. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Mi nem kerítettünk nagy feneket az ünneplésnek, emlékeztünk rá, de gyertyafényes romantikus ünneplés nem volt. Pár évvel később meg ezen a napon a szülőszobában üvöltöztem, úgyhogy az ünneplés elmaradt. Később a gyerek születésnapja lett ez a nap, elintéztük a köszöntés után azzal, hogy ja, és boldog évfordulót.
2013. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi sem csináltunk belőle nagy felhajtást. Ezt csak a mai nők várják el. Lásd, az első hozzászólót.
2013. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

1: "Remélem, neked meg mindenki el fogja felejteni a születésnapod, meg minden napot, ami rólad is szól és akkor lehet sértődni. "


Én a szülinapomból sem csinálok nagy felhajtást, nem érdekelnek a köszöntések sem. Nem igazán akarok olyan napot, ami RÓLAM szól. Az ünnepek azóta lettek fontosak, amióta gyerekeim vannak, így a karácsony az családi ünnep lett ami RÓLUNK szól, de ennyi az egész.

Amúgy nő vagyok, nem férfi.

2013. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én rendszereses elfelejtem a párom névnapját születésnapját akkor persze 2 napig nem is beszél velem:))
2013. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MRC31 válasza:
100%
A legtöbb nő számára ez egy andalgós-romantikus visszaemlékezés. Ilyennek vannak beállítva, nem érdemes boncolgatni, inkább elfogadni vagy puskát készíteni. :D A lényeg, hogy akinek ez fontos és mivel magából indul ki azt hiszi a másiknak is fontos és ha az elfelejti akkor azt hiszi, hogy ő már hanyagolva van.
2013. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Engem még az sem zavar ha a szülinapomat felejti el, de csak akkor ha érzem hogy szeret és pl egy virággal egyből helyrehozza, mert ez alapján jelzi hogy törődik velem és nem csak a "saját dolgaival, gondolataival" ahogy te fogalmaztál. Természetesen egy normális nő, csak normális pasit választ, aki figyelmes. és akár napi szinten meglepik egymást apróságokkal.

Egymás tisztelete fontos egy érett kapcsolatban.


Ha neked a saját dolgaid sokkal fontosabbak mint a párod akkor minek vagy egyáltalán kapcsolatban?

Amúgy vannak kapcsolatok ahol nem ünneplik, mert mindkét félnek így kényelmes. De ha a te párodnak fontos, akkor ennyire azért megerőltethetnéd magad, hogy figyelsz vagy naptárba írod, vagy gondolkozz el azon miért is vagytok együtt ha ennyire sem szeretnél figyelni rá. A hiszti pedig nem célravezető a részéről, amúgy meg szerintem teljesen elfogadható ha egy pasi elfelejt egy dátumot, de csak akkor ha ettől függetlenül még értékeli a párját és ezt próbálja is kimutatni vagy "jóvátenni". Egy virággal és pár mézes mázos szóval helyre lehet tenni egy női hisztit. Jobban kellene ismernie egymást a két félnek.

2013. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Norandi válasza:
Mi sem csináltunk belőle nagy ügyet, főleg, hogy a férjem külföldön van. Reggel egy üzenet, és ennyi. De ha itthon lenne,akkor sem lenne nagy 'buli' . Max egy kis nosztalgia. Mellesleg ma volt a harmadik.
2013. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Itt is meglátszik, hogy mennyire önzőek a nők. Mi az, hogy ha az évforduló el van felejtve Olyan, mintha őket felejtették volna el?mi van a nő eggyé akar válni mindennel? Butaság. Engem személyszerint nem érdekelnek az ilyen cécók egyáltalán pedig nő vagyok. Soha nem jegyeztem meg a dátumokat, az első találkozást, az első szexet.. a fene foglalkozik az ilyesmivel, mikor jobb dolgokkak is tölthetem az időmet.
2013. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!