Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Nemsokára lesz a barátnőmmel...

Nemsokára lesz a barátnőmmel az 1 éves évfordulónk, és szerintetek mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
Nyakláncot már kapott szülinapára.
2013. okt. 15. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Karperec
2013. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Karperec van neki mint a szemét, fülbevalót nem hord
2013. okt. 15. 14:32
 3/10 anonim válasza:
Bokalánc. Vagy fogékszer. Bár ez eléggé egyedi dolog, nem biztos, hogy szeretne ilyet. Csak ékszerben gondolkozol? Egy romantikus vacsora mondjuk. Én örülnék neki.
2013. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak ékszer.. Akármi :)
2013. okt. 15. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ha nem hagyott volna el most a 8. hónap után pár napja :'(

Akkor írtam volna neki egy érzelmes levelet amiben mennyire hálás vagyok neki, hogy csodássá gyönyörűvé tette az életem leírnám mit gondoltam róla mikor először láttam meg leírnám a nagyobb eseményeket, hogy pl mikor közösen voltunk ... és fantasztikus volt. Szóval csupa aranyos dolgot én is ilyet kaptam tőle 6. hónapra. Esetleg valami plüss dolgot. Én egy plüssmacit adtam neki még a kapcsolat elején és onnantól mindig vele volt és vele aludt. De pl csoki imádó és gondoltam olyanra is, hogy kap egy csokor csokit mikor hátulról meglátta volna azt hiszi virágcsokor és mikor megfordítom tele van mindenféle csokival.


Remélem nagyon szép 1. évetek lesz sajnos nekem jelenleg nem lehet pedig minden vágyam és bármit megtennék érte. :'(

2013. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mi történt??? Mi most lennénk 6 hónaposak, de lehet szakítás lesz :(
2013. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez nem a siránkozás helye. Ötleteket kértem, nem pedig sajnálkozást
2013. okt. 20. 13:29
 8/10 anonim válasza:
Mert nem adott ötletet? Ilyen tahonak én nem segítek. Annak a kommentelonek, akit nemrég hagytak el.. Sajnalom, pedig tök aranyos dolgot irtal
2013. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "sajnálkozós" Bocs, hogy írtam de néha muszáj kimondanom nem bírom magamban tartani de azért mégis írtam több tök hasznos tippet szerintem egész jók lennének nektek az 1 évre.


Akit meg érdekel, hogy mi történt röviden annyi, hogy én maradtam a városomba ő egyetemre került ~200km és ott brutálisan megváltozott sok barátja lett (eddig nem volt sok) állandóan bulizni kezdett, úgymond az a tipikus party csaj lett egy visszafogott aranyos lányból, azt a helyet már jobban szereti mint az otthonát eltávolodott tőlem és már nem szerelmes belém. Én meg azóta lassan 1 hónapja csak sodródok az árral.

2013. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csinálj valami jó programot,ami emlékezetessé teszi!
2013. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!