Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Kreatív ötlet egy évfordulós...

Kreatív ötlet egy évfordulós kisfilmhez?

Figyelt kérdés

Két hónap múlva lesz a 3. Évfordulónk a párommal 20/f. Igyekszem mindig kifejezetten személyreszólóan meglepni

Az idei ötletem, hogy kisfilmet készítek neki, de nem a megszokott kép és idézet egymás után rakosgatására gondoltam, hanem egy történet lefilmezésére. Itt akadt meg a gondolatmenet. A filmet a szobámban nézi majd úgy, hogy anyukám engedi be, engem nem is lát Aznap. A film vége mindenképp az lesz, hogy bekopogok az ajtón, és akkor majd a valóságban is bekopogok. Szeretném a segítségeteket kérni, hogy ötleteljünk, milyen szituációt filmezzek le, ami végén betoppanhatok itthon

. Előre is köszönöm a segítséget :) 18/l



2014. máj. 11. 16:06
 1/4 anonim válasza:

1.Forgass azon a helyszínen, ahol megismerted, vagy játszd el azt a szitut más szereplőkkel és vedd fel.


2. Forgass magadról kisfilmet olyan szituációkban, ahogy még nem ismerhet téged, és esetleg újszerűen hatna rá. Pl. ha még nem járt a munkahelyeden, akkor mutatsd be, mit csinálsz, már, ha jó fejek a kollégák,

vagy téged, ahogy szokizol vagy tornázol, bevásárolsz...

...és lehetne az a vége, hogy jössz valahonnan haza és bekopogtatsz:)))


3. Készíts paródia filmet a párodról, a rossz szokásairól...

2014. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket, én is gondoltam arra, hogy eleinte ne ismerje fel a helyzetet, de nem dolgozom még, tanulok, így a munkahely ugrott, a suliban meg nem lenne jó ötlet. Arra gondoltam ,hogy főzök neki, és annak az "előkészületeit" veszem fel, de az nem lenne valami fantáziadós :S
2014. máj. 24. 22:12
 3/4 anonim válasza:
Na mi lett?:)
2014. jún. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még van kb 5hetem kitalálni a pontos tervet, de azthiszem stop Motion videó lesz.
2014. jún. 4. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!