Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Évforduló

A kérdés

A Párommal most leszünk 5 éve együtt, és szeretném meglepni egy nyaklánccal rajta szív medállal ezüst színben. Viszont még nem találtam olyan igazán szépet, ami pedig tetszik, az nem ezüst, hanem arany. Lányról van szó,24 éves. Milyet ajánlanátok?

Elsősorban a hölgyeket kérdezem. Nem szokott sok ékszert felvenni, aranyat egyáltalán nem, és olyat keresek, amit sötétebb ruhákhoz is tud hordani, jobbára olyanokban jár.

Ez például tetszik, de ezüstben nem találtam: [link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: ékszer, nyaklánc, karkötő, párkapcsolat, évforduló, ajándék, medál, szívmedál

2014. júl. 31. 12:23  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem az is egy jó ötlet hogyha veszel neki egy ezüst/fehérarany nyakláncot medál nélkül, aztán a medált rá együtt választjátok ki így a meglepetés része is megvan és így legalább % hogy tetszeni fog neki :) (ja és ha láncot veszel nem tudom mennyire vagy otthon a dologban de mindenképp rendes láncszemeset vegyél mert az strapabíróbb így azt is jobban bírja ha esetleg alváshoz sem veszi le)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. júl. 31. 12:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok otthon a dologban, számomra ez a téma nagyon-nagyon idegen. :) Színben a fehérarany is jó lehet, elvégre az hasonlít az ezüsthöz, vagy rosszul mondom? Általánosságban melyik lehet a jobb választás, ezüst vagy fehérarany?

# 2/4Időpont 2014. júl. 31. 12:39 Privát üzenet
Kinézetre sokban nem különbözik a kettő inkább árban. Attól függ mennyit szeretnél rá szánni egy ezüstlánc úgy 3-5 ezer között mozog a fehérarany inkább 10 ezer körül. Az ezüstnek annyi "rossz" tulajdonsága van hogy elfeketedik egy idő után az oxidáció miatt amit megfelelő tisztítószerrel le lehet tisztítani de már lehet kapni olyan ezüst láncokat is amik úgy vannak kezelve hogy nem feketednek be.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. júl. 31. 12:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Aranyláncot vennék inkább, de annyiféle van, nem is gondoltam volna. Lehet egyszerűbb, ha személyesen nézem meg őket valamelyik üzletben, hátha úgy jobban látom, hogy melyik állna jól, melyik tetszene jobban neki.

Ha rendes láncszemeset veszek, akkor valami apróbb szeműt szeretnék.

# 4/4Időpont 2014. júl. 31. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy fiú aki nagyon tetszik neked, de nem tudom hogy elmondani neki egy részről mert régen együtt voltunk más részről mert félek hogy elutasít. Bár szerintem neki most tetszik...
Ha tetszik egy barátom és azt hazudom neki, hogy pár barátnőm folyton azt kérdezgetik tőlem, hogy "Miért nincs pasid? " ezért megkérném, hogy játssza el velem, hogy együtt...
Ha van egy srác aki tetszik nekem, de nem tudja hogy szerelmes vagyok belé, de sokszor álmodom hogy megcsókol, vagy megölel. Ez szerintetek jelentheti azt hogy együtt leszünk?
Van egy fiú aki már 2 éve tetszik. Volt egy születésnapi bulim ami elég jól sikerült mert éjjel 3-tól reggel 6-ig együtt voltunk a sátorba és a hasán feküdtem. Szerintetek mit tegyek?
Szerintetek gáz hogy ha a lány féltékeny úgy hogy még nincs is együtt azzal aki tetszik neki?
A srác nem is tud róla, h tetszik, mégis olyan hűséges vagyok hozzá, mintha már együtt lennénk. Ez beteg?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Évforduló rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!