Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek ajándéknak második...

Mit vegyek ajándéknak második évfordulóra?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok, a barátom 23. Vettem eddig Neki ünnepekre képkeretet (a képünkkel), téli kabátot, sütöttem tortát, péniszgyűrűt vettem (Valentin nap :D ), gravírozott öngyújtót (már leszokott a cigiről)... most legnagyobb vágya egy nyaklánc, mert az előző, amit a szülei vettek, már háromszor elszakadt ugyanazon a helyen és elméletileg már nem lehet megcsináltatni (én nem értek hozzá, de eléggé vékonyka volt az a lánc), viszont "hiányzik a nyakából" neki... a nyakláncon elgondolkodtam, de szétnéztem és elég drága mulatság, ha mutatósat és szépet akarok és nem egy egyszerű acélt... Bár bízok benne, hogy létezik ilyen pl. akciósan :) Én max. 10 E Ft-ra gondoltam (Karácsonyra, szülinapra, évfordulóra kb. mindig ennyiért veszünk egymásnak), de ennyiért szép nyakláncot venni szinte képtelenség. Karkötő irritálja, gyűrűt nem hord, pedig karkötőkbe szépek is vannak és ezen az áron...

(A viták elkerülése érdekében: egyetemisták vagyunk, de dolgozunk, saját pénzből fizetjük ezeket is és lehet drágállani fogja itt 1-2 ember, de nálunk ez így van "beállva")

Ti milyen évfordulós ajándékot vettetek a barátotoknak/barátnőtöknek? :)



2014. okt. 23. 15:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nem 24 karátos aranyra gondoltam és nem luxus értékű dolgokat szeretnék 10 E Ft-ért :D Szóval lehet pl. titánium vagy ezüst vagy valami ilyesmi :)
2014. okt. 23. 15:43
 2/2 anonim válasza:

Nemrég bukkantam rá erre az oldalra: www.tablo-kep.hu

Talán érdemes lehet megnézni.

2014. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!